Кыргызстан
КЫРГЫЗ РЕСПУБЛИКАСЫНЫН БИЛИМ БЕРҮҮ ЖАНА ИЛИМ МИНИСТРЛИГИ
РМО
РЕСПУБЛИКАЛЫК МАТЕМАТИКАЛЫК ОЛИМПИАДА
Алтын Туйун
БАЛДАРДЫН РЕСПУБЛИКАЛЫК ИНЖЕНЕРДИК-ТЕХНИКАЛЫК АКАДЕМИЯСЫ

2-турдун жыйынтыктары


Всего прошло тестирование: 616 человек


1-турдун жыйынтыктары


Всего прошло тестирование: 1876 человек
Бишкек ш. - 3-4 класс Перейти к списку >>
Бишкек ш. - 5-6 класс Перейти к списку >>
Бишкек ш. - 7-8 класс Перейти к списку >>

Ош ш. - 3-4 класс Перейти к списку >>
Ош ш. - 5-6 класс Перейти к списку >>
Ош ш. - 7-8 класс Перейти к списку >>

Чүй областы - 3-4 класс Перейти к списку >>
Чүй областы - 5-6 класс Перейти к списку >>
Чүй областы - 7-8 класс Перейти к списку >>

Ош областы - 3-4 класс Перейти к списку >>
Ош областы - 5-6 класс Перейти к списку >>
Ош областы - 7-8 класс Перейти к списку >>

Ысык-Көл областы - 3-4 класс Перейти к списку >>
Ысык-Көл областы - 5-6 класс Перейти к списку >>
Ысык-Көл областы - 7-8 класс Перейти к списку >>

Жалал-Абад областы - 3-4 класс Перейти к списку >>
Жалал-Абад областы - 5-6 класс Перейти к списку >>
Жалал-Абад областы - 7-8 класс Перейти к списку >>

Нарын областы - 3-4 класс Перейти к списку >>
Нарын областы - 5-6 класс Перейти к списку >>
Нарын областы - 7-8 класс Перейти к списку >>

Баткен областы - 3-4 класс Перейти к списку >>
Баткен областы - 5-6 класс Перейти к списку >>
Баткен областы - 7-8 класс Перейти к списку >>

Талас областы - 3-4 класс Перейти к списку >>
Талас областы - 5-6 класс Перейти к списку >>
Талас областы - 7-8 класс Перейти к списку >>

Последние 20 участников:

# Катышуучунун ФАА Областы, Аймагы, Шаары Мектеби, классы
1Ормонова Альбина АсылбековнаОш областы, , 13.Б.Абжапаров, 6
2Атомырзаев Адхамжон МаруфжановичДжалал-Абадская Область, Ала-букинский район, Кашкалак11.Р.Кулуев, 5
3Аскаров ЭрболДжалал-Абадская Область, Токтогульский район, ТоктогулОсш 1 имени Токтогула Сатылганова, 5
4Тураббаев Сирожбек ШавкатжановичДжалал-Абадская Область, Ала-букинский район, Кашкалак11.Р.Кулуев, 8
5Муйдинбекова Айжаркын НургазыевнаЖалал-Абад областы, Ноокен району, Шамалды-Сай№2К.Осмонкулов 4-г, 4
6Ли Батырхан ИгоревичЧуйская Область, , г.Бишкек26, 3
7Бердибеков Акмат ЖумабековичЧүй областы, Аламүдүн району, Октябрь айылыОктябрь орто мектеби, 5
8Атакулова Асира АзизбековнаОш областы, Алай району, Күн-Элек35 Сатар Карыев , 7
9Жоробекова Сайкал ДуйшенбековнаЖалал-Абад областы, , Номер 1, 3
10Жээнбек уулу АктилекНарын областы, Ак-Талаа району, Чолок-Кайын айылыБ. Календеров о/м, 8
11Садырбекова Жасмин УлукбековнаЫсык-Көл областы, Жети-Өгүз району, Каракол шаарыГимназия #11, 5
12Бапанова Азалия НурлановнаЧуйская Область, , г.Бишкек28, 5
13Ганина Вера АндреевнаЧуйская Область, , г.Бишкек28, 8
14Мокешов Бакыт ДуйшонбековичНарынская Область, Нарынский район, Нарын№8, 6
15Бостонова Нурзада КенешбековнаЧүй областы, Аламүдүн району, Пригород айылыПригород жалпы билим беруу орто мектеби, 4
16Муратов Нурсултан Раимкулович Чүй областы, , Бишкек ш.#71, 8
17Борончиев Максат УрматбековичНарын областы, Кочкор району, Кум-Добо К Мырзабек, 5
18Абдужаборов Шохрух ГолибжановичЖалал-Абад областы, Ала-Бука району, Кашкалак11.Р.Кулуев, 8
19Усенов Элдияр КадырбековичЧуйская Область, Аламудунский район, БишкекСредняя Нижняя-Аларчинская , 3
20Муратбекова.Сезим.АлтынбековнаЧүй областы, , В.И.Ленин246, 4
БАЙЛАНЫШ
Телефондор : + 996 312 315847
                    + 996 312 315874
Email: olimp@rdita.kg

БИЗ СОЦТАРМАКТАРДА
  Facebook
  Instagram


"Алтын Түйүн" БРИТА. RDITA.KG
Бардык укуктар сакталган. 2014-2020