Кыргызстан
КЫРГЫЗ РЕСПУБЛИКАСЫНЫН БИЛИМ БЕРҮҮ ЖАНА ИЛИМ МИНИСТРЛИГИ
РМО
РЕСПУБЛИКАЛЫК МАТЕМАТИКАЛЫК ОЛИМПИАДА
Алтын Туйун
БАЛДАРДЫН РЕСПУБЛИКАЛЫК ИНЖЕНЕРДИК-ТЕХНИКАЛЫК АКАДЕМИЯСЫ

Участники (Ош ш., 7-8 класс):

Экинчи турга өткөн катышуучулар жашыл түс менен белгиленген.

# Катышуучунун ФАА Областы, Аймагы, Шаары Мектеби, классы Топтолгон балл
1Ташбаев ИсхакОшская Область, , г. ОшОш Сема Кембридж, 722
2Калыбекова КүлчапчапОш областы, , Ош ш.Арабаев, 822
3Иманбаева АланаОшская Область, , г. ОшУВК Олимп, 821
4Абдимажит кызы айкол. АбдимажитОш областы, , Ош ш.К. Раимбеков, 820
5Маликова Бегойим ШукуруллоевнаОшская Область, , г. ОшУВК "Олимп", 819
6Шахабидинов Мухаммадали АлиёрбековичОшская Область, , г. ОшУВК "Олимп", 818
7Акунбекова Чолпон ТаалайбековнаОшская Область, , г. ОшОлимп, 717
8Ганиев Омар ИскандеровичОш областы, , Ош ш.Увк Олимп, 817
9Камилжанов Абдурахмон НодировичОшская Область, , г. Ош65, 817
10Жамшитова Аида МэлисовнаОшская Область, , г. Ош03, 717
11Жусупбек Зиад ЖусупбековичОшская Область, , г. ОшКупуева, 716
12Базарбаев Нурсултан МайрамбековичОшская Область, , г. ОшАкадемия Купуева, 715
13Токушев Бекназар КеңешбековичОшская Область, , г. ОшКак "Олимп", 814
14Азимов Билолиддин БахадыровичОш областы, , Ош ш.УВК Олимп, 814
15Камалов Расул ЭрнистовичОш областы, , Ош ш.14Тангатаров А, 714
16Топчубаев Мухаммад Азизбекоович Ошская Область, , г. ОшОлимп , 714
17Давыдов Бехзодбек ИлхомовичОшская Область, , г. Ош№3 им. Ломоносова, 813
18Мажитова Индира КамалидиновнаОш областы, , Ош ш.14, 712
19Жамшитова Аделя МедетовнаОшская Область, , г. ОшШГ Олимп, 812
20Абдилазизов Ариет Ошская Область, , г. ОшАкадемия Купуева, 712
21Нажмитдинова Мадина АлишеровнаОшская Область, , г. Ош65, 811
22Мадаминов Намаз НурулаевичОшская Область, , г. Ош4 С. М. Киров , 811
23Токтоназарова ЭлинаОшская Область, , г. Ош№4, 810
24Урматбек кызы ЭлзатОш областы, , Ош ш.УВК "Олимп", 810
25Адхам кызы ЗиядаОш областы, , Ош ш.20, Исхак Раззаков атындагы гимназия мектеби, 810
26Жакенов Нуралы РуслановичОшская Область, , г. ОшАкадемия Купуева, 710
27Момошев Байэл АбдылдабековичОш областы, , Ош ш.Олимп, 79
28Абдрасулова айжамал абдисаматовнаОшская Область, , г. ОшОлимп, 78
29Нурпаяс кызы АруукеОш областы, , Ош ш.20, 88
30Маматшарипов ХангелдиОш областы, , Ош ш.Олимп, 87
31Мамасалиева Анжелика ЭльдияровнаОш областы, , Ош ш.А.Тангатаров 14, 77
32Тынчтыкбеков Нуртилек ТынчтыкОш областы, , Ош ш. N°20. И. Раззакова, 77
33Мирзалимов МухаммадСодик Музаффарович Ошская Область, , г. Ош65, 86
34Абдураимова АкылайОш областы, , Ош ш.8, 76
35Ботобаев Бекулан ИстанбековичОшская Область, , г. ОшАкадемия Купуева, 76
36Мамытбеков Бекхан Мирбекович Ош областы, , Ош ш.14, 75
37Кадырбеков Адилет СоюзбековичОшская Область, , г. ОшАкадемия Купуева, 75
38Калайбек кызы АделяОш областы, , Ош ш.Танатаров14, 73
39Маматжанов Апсамат ДанияровичОшская Область, , г. ОшВ.И Ленина 5, 73
40Ёкубов Мухаммадазиз ГуламовичОшская Область, , г. Ош65 М.Сабирова , 83
41Мажитова Индира КамалидиновнаОш областы, , Ош ш.14, 72
42Олимжанов Оятилло Алишерович Ошская Область, , г. Ош√04, 72
43Мүдүр ОрүкОш областы, , Ош ш.Арабаев, 80
БАЙЛАНЫШ
Телефондор : + 996 312 315847
                    + 996 312 315874
Email: olimp@rdita.kg

БИЗ СОЦТАРМАКТАРДА
  Facebook
  Instagram


"Алтын Түйүн" БРИТА. RDITA.KG
Бардык укуктар сакталган. 2014-2020