Кыргызстан
КЫРГЫЗ РЕСПУБЛИКАСЫНЫН БИЛИМ БЕРҮҮ ЖАНА ИЛИМ МИНИСТРЛИГИ
РМО
РЕСПУБЛИКАЛЫК МАТЕМАТИКАЛЫК ОЛИМПИАДА
Алтын Туйун
БАЛДАРДЫН РЕСПУБЛИКАЛЫК ИНЖЕНЕРДИК-ТЕХНИКАЛЫК АКАДЕМИЯСЫ

Участники 7-8 класс

Экинчи турга ийгиликтүү өткөн катышуучулар жашыл түс менен белгиленген.

# Катышуучунун ФАА Областы, Аймагы, Шаары Мектеби, классы Топтолгон балл
1Проненко Лев КонстантиновичЧуйская Область, , г.Бишкек33, 760
2Палкин Максим НикитовичЧуйская Область, , г.Бишкек№33, 760
3Анастасия Михайловна КалединаЧуйская Область, , г.БишкекГК№-26, 760
4Мирбек кызы Тансулуу Ысык-Көл областы, Түп району, Курмонту Ж. Мукамбаев номер 4, 857
5Умаров Каримжан РахимжановичДжалал-Абадская Область, , Нур-Билим ордосу, 757
6Ганина Вера АндреевнаЧуйская Область, , г.Бишкек28, 857
7Михайлов Никита СергеевичЧуйская Область, Чуйский район, ТокмокШкола гимназия 1, 757
8Нуркалиев Исхак ЧолпонбековичЧүй областы, Аламүдүн району, БишкекТөмөнкү Ала-арча, 857
9Ташбаев ИсхакОшская Область, , г. ОшОш Сема Кембридж, 757
10Саидмусаламова Ниёзмо Саид-СолеховнаЧуйская Область, , г.БишкекГазпром Кыргызстан, 757
11Яншансин Саид ДжамаловичЧуйская Область, , г.Бишкек26, 757
12Жумабоева Гулирано ГуламжановнаЖалал-Абад областы, Ала-Бука району, Баяртай айылыN12 А. Атамов, 757
13Жанузакова Чолпон ЖанузаковнаЫсык-Көл областы, Түп району, КүрмөнтүЖ. Мукамбаев, 857
14Кайыпов Адиль БакытовичЧуйская Область, , г.Бишкекшкола "Газпром Кыргызстан", 857
15Кочконова Аяна Эдильевна Чуйская Область, , г.Бишкек26, 856
16Таалайбек кызы ГулзаадаНарын областы, Ак-Талаа району, Тоголок молдо Жоробек сатылганов атындагы орто мектеп, 856
17Адилбекова Алина КанороевнаБаткенская Область, Кадамжайский район, кызыл-кыя шаары4 школа имени А.С.Пушкина, 855
18Таабалдиева Жибек БолотовнаДжалал-Абадская Область, Токтогульский район, Город ТоктогулОсш1 имени Токтогула, 855
19Алпацкая Елизавета КонстантиновнаЧуйская Область, , г.Бишкек29, 854
20Өмүрбекова Жибек МаксатовнаИссык-кульская Область, , КүрмөнтүЖ. Мукамбаев, 854
21Эргешов Мухамед АзаматовичЧуйская Область, , г.Бишкек70, 754
22Кожалиев Темирлан ОлжобаевичБаткен областы, , Баткен Баткен обл.гим, 853
23Молдоканова Элиза Торобаевна Талас областы, Талас району, Чат -Базар Лицей-комплекс, 853
24Керимбаева Алия АвазбековнаЧүй областы, , Бишкек ш.33, 753
25Шахабидинов Самандар Шухратович Баткен областы, Баткен району, Кызыл Кия4 школа Имени А.C.Пушкина, 753
26Закирова Назик МайрамбековнаИссык-кульская Область, , школа №11 им. Горького , 853
27Ырысбеков Алиярбек СыргаковичЧуйская Область, , г.БишкекШГ №24, 752
28Жолматов Бердикул ШералиевичБаткен областы, Лейлек району, Кулунду айылыГимназия 2, 752
29Баллантайн Алекс РоссЧуйская Область, , г.Бишкек61, 752
30Асангожоев Элдияр РбеновичЫсык-Көл областы, Ак-Суу району, ТеплоключенкаШк им.Кирова, 852
31Мирлан уулу Аман МирлановичИссык-кульская Область, , Гимназия #11, 851
32 Азатбековна Гулзада Умаралиева Баткенская Область, , 4 имени А.С.Пушкина , 751
33Азимова Айкөл БахтияровнаБаткенская Область, Кадамжайский район, Кызыл-Кия4, 751
34Маннанов Исроил СахибжановичЖалал-Абад областы, Ала-Бука району, Баястан айылы№ 12 А. Атамов, 751
35Климовской Богдан Русланович Чуйская Область, , г.БишкекГК26, 751
36Архипенко София СергеевнаЧуйская Область, , г.Бишкек№ 61, 751
37Ахмеджонова Шахзода ШерзоджоновнаЖалал-Абад областы, Ала-Бука району, БаястанN12 А.Атамов, 750
38Чорчоев Марат КайратовичЧуйская Область, , г.БишкекБктл, 749
39Гельгорн Дарья ОлеговнаЧуйская Область, , г.Бишкек33, 749
40Калысбек уулу ДастанЫсык-Көл областы, Ак-Суу району, Каракол11, 849
41Ишенбаева Умсунай ТурдалиевнаИссык-кульская Область, Тюпский район, Күрмөнтү4, 748
42Токтомушева Мээрим ТилековнаЫсык-Көл областы, Түп району, Курменты4, 848
43Тургунбаев Абдукодир БахтияровичДжалал-Абадская Область, , Нур-Билим ордосу, 748
44Ташматова Тахмина Шухратжоновна Баткенская Область, , 1 школа им.Д.М.Карбышева, 748
45Абдуллаева Дилдора ДавроновнаОшская Область, Кара-сууский район, Ош65, 848
46Жуманалиева Нурия ЖолдошбековнаНарынская Область, , Нарын2, 747
47Качкынбеков Даниел ТабылдыиевичЧүй областы, , Бишкек ш.Томонку-Аларча, 847
48Торокулов Айман ТалайбековичЧуйская Область, , г.БишкекБКТЛ, 747
49Канюка Александр СергеевичЧуйская Область, , г.Бишкек28, 747
50Камилжанов Абдурахмон НодировичОшская Область, , г. Ош65, 847
51Темирбеков Алибек ТемирбековичНарынская Область, Нарынский район, НарынБилимкана-Нарын, 746
52Елисеев МуджахидЧуйская Область, Ысык-атинский район, село НовопокровкаНПШЛ №2 имени Н.С. БАРАНОВА, 746
53Абдукадырова Махбуба СайидумаровнаБаткен областы, , Имени А.С.Пушкина , 746
54Женишов Эржан ТаайлайбековичЧүй областы, , Бишкек ш.33, 746
55Моминова Наима МарифжановнаОшская Область, Кара-сууский район, #65, 846
56Куштарбеков Нуржигит КуштпрбековичЧүй областы, , Бишкек ш.71, 745
57Жумабекова Жасмин НурбековнаНарынская Область, Нарынский район, Нарын#2 В.П.Чкалов, 745
58Абдигапарова Аймончок РакматбековнаОш областы, Алай району, Уч Тобо#15 Жумабаев, 745
59Дуйшоналиева Аксанам КылычбековнаНарынская Область, Нарынский район, Нарын#2 В. П. Чкалова, 744
60Абдыбакасова Нуркыз Бактияровна Нарынская Область, Нарынский район, Нарын№2, 744
61Мироненко Алексей СергеевичЧуйская Область, , г.Бишкек61, 744
62Кадыров Касымалы СагынбековичЖалал-Абад областы, Токтогул району, Кара-КөлТоктогул атындагы 1мектеп-гимна , 844
63Шахабидинов Мухаммадали АлиёрбековичОшская Область, , г. ОшУВК "Олимп", 843
64НАСИРОВ ТИМУРЛАН МЕДЕТБЕКОВИЧ Жалал-Абад областы, , Токтогул атындагы 1 мектеп-гимназиясы , 743
65Аземкулова Аида Барктабасовна Чуйская Область, , г.Бишкекшкола-лицей №28, 742
66Сатыбалды кызы НурайымДжалал-Абадская Область, Токтогульский район, Токтогул1, 842
67Океева Медина АкылбековнаНарын областы, Ак-Талаа району, Баетов айылыБалдар билим беруу борбору, 841
68Арыкбаева Адинай Жыргалбековна Нарынская Область, Нарынский район, Нарын#2 В. П. Чкалова, 741
69Алишеров Расул РамисовичЧуйская Область, , г.Бишкек26, 741
70Урматбек кызы ЭлзатОш областы, , Ош ш.УВК "Олимп", 841
71Мыктаралиев Кубаныч Маратович Баткен областы, , Сш 1 им.Д.М.Карбышева , 740
72Таласбеков Эржан ТаласбековичТалас областы, Талас району, Талас шаары Талас облустук чет тилдер лицей комплекси, 840
73Шаршенов Бексултан ЭлдияровичДжалал-Абадская Область, , Нур-Билим ордосу, 740
74Жумалиев Абилхан АйбековичЫсык-Көл областы, Түп району, курмонтуЖ.Мукамбайев атындагы 4 орто мектеби, 739
75Таирова Замира МомуналиевнаЧуйская Область, Панфиловский район, Каинды Каиндиской школы лицей номер 1 им В В Казаченко , 739
76Оторбаева Бактыгул АкпаралиенаЖалал-Абад областы, Токтогул району, Кара-Куль Токтогул атындагы № 1 мектеп-гимназиясы, 839
77Тургунбекова Даткайым ТалайбековнаЖалал-Абад областы, Токтогул району, Кара-КөлТоктогул атындагы #1 мектеп-гимназиясы, 738
78Мукашова Айгерим ЭриковнаНарынская Область, Нарынский район, Нарын#2 В.П.Чкалова, 737
79Мухтаров НурБаткен областы, Лейлек району, Кулунду айылы2 мектеп гимназия , 737
80Тагайбеков Бакай . ТагайЖалал-Абад областы, Токтогул району, Кара-КульТоктогул атындагы 1 мектеп-гимназиясы, 837
81Салиева Акмарал НажимидиновнаБаткен областы, Лейлек району, Раззаков айылыГимназия 2, 836
82Токтоназарова ЭлинаОшская Область, , г. Ош№4, 836
83Атакулова Асира АзизбековнаОш областы, Алай району, Күн-Элек35 Сатар Карыев , 736
84Куштарбеков Эржигит КуштпрбековичЧүй областы, , Бишкек ш.71, 736
85Плотников Артём АндреевичДжалал-Абадская Область, Ноокенский район, Майлуу-СууИнШГ 4, 836
86Кутболдуева Азиза БийгазыевнаТалас областы, Талас району, Талас шаарыТалас облусттук чет тилдер лицей-комплекс., 835
87Урустемова Асыл ЖекшенбековнаНарынская Область, , #2 В.П.Чкалова, 735
88Жеңишбек уулу АрсенЖалал-Абад областы, Токтогул району, Кара КөлТоктогул атындагы 1мектеп-гимна , 835
89Токушев Бекназар КеңешбековичОшская Область, , г. ОшКак "Олимп", 835
90Шаршеналы кызы АйназикНарын областы, Ак-Талаа району, Чолок-КайыңБердалы Календеров орто мектеби, 835
91Сарбагышов Кубат МаксатбековичНарын областы, Ак-Талаа району, Кара-Ой айылыЖоробек Сатылганов , 734
92Заирбекова ЭлнураЖалал-Абад областы, Аксы району, п.г.т.Шамалды-Сай им.М.В.Фрунзе, 834
93Умарбекова Нуржамал АкылбековнаЖалал-Абад областы, Ноокен району, Г.Таш-Кумыр пгт Шамалды-СайСош 8 М.В.Фрунзе, 734
94Мирболот кызы Гузел Мирболотовна Чүй областы, Аламүдүн району, Нижняя Аларча Сш. Нижнее Аларчи , 733
95Лю Анита АлександровнаЧуйская Область, , г.Бишкек26, 733
96Жээнбек уулу АктилекНарын областы, Ак-Талаа району, Чолок-Кайын айылыБ. Календеров о/м, 832
97Турсунбеков Кайрат МайрамбековичЫсык-Көл областы, Жети-Өгүз району, Жалгыз-ОрукКут билим, 832
98Туралиева Аймээрим ТилековнаДжалал-Абадская Область, Ноокенский район, Шамалды-Сай8 им М.ВФрунзе, 732
99Абылабеков АрсенНарынская Область, Нарынский район, Нарын№2, 732
100Султанова Айя СултановаЧүй областы, , Томонку Аларча, 832
101Сагынбаева Мадина Фархатовна Чуйская Область, Аламудунский район, Нижняя-Аларча , 831
102Джулдиева Айнура НурбековнаБаткен областы, , Исфана/Досткк"Доступ" орто мектеби, 731
103Умарова Аяна КутманбековнаДжалал-Абадская Область, Ноокенский район, Таш-кумыр ПГТсош 8 им М.В.Фрунзе, 731
104Аскарова Айгүл. Аскаров ЗамирбекЖалал-Абад областы, , Токтогул атындагы N°1- мектеп гимназиясы, 731
105Момошев Байэл АбдылдабековичОш областы, , Ош ш.Олимп, 730
106Токтошбек кызы АйдайОш областы, Алай району, С.Карыев , 830
107Эркинбекова Аиза ЖумабековнаЧүй областы, , Бишкек ш.74-мектеп-лицейи, 830
108Бекмуратов Нураалы АбдывалиевичЖалал-Абад областы, , ТОКТОГУЛ АТЫНДАГЫ #1МЕКТЕПГИМНАЗИЯСЫ, 730
109Кадырбекова Гулкайыр АльшеровнаИссык-кульская Область, Иссык-кульский район, Каракол 11, 729
110Эсенали кызы СүйүмканОш областы, Алай району, Күн-Элек айылы35 Сатар Карыев , 729
111Максатова Салидат Максатовна Иссык-кульская Область, Ак-суйский район, с.ТеплоключенкаС.М.КИРОВ , 829
112Бактыбек кызы ТинатинЖалал-Абад областы, Аксы району, Авлетим21 Ы.Акылбеков, 829
113Абдужаборов Шохрух ГолибжановичЖалал-Абад областы, Ала-Бука району, Кашкалак11.Р.Кулуев, 828
114Акунбекова Чолпон ТаалайбековнаОшская Область, , г. ОшОлимп, 728
115Ишеналиева Амина РахатбековнаНарынская Область, , #2.В.П.Чкалова, 828
116Масалбек кызы Айкол Жалал-Абад областы, Ала-Бука району, Кызыл- Ата айылы5 Ыманкул. Чангылов , 727
117Азимов Билолиддин БахадыровичОш областы, , Ош ш.УВК Олимп, 827
118Зайырбекова Жибек АлмазовнаЧүй областы, , Бишкек ш.Нижняя Аларча, 826
119Кан Вероника РуслановнаЧуйская Область, , г.Бишкек26, 725
120Иманбекова Таңнуру СъездбековнаНарын областы, Ак-Талаа району, ҮгүтМ. Баетов, 725
121Абдиназаров Ибрахим ТаирбековичЧүй областы, Аламүдүн району, Томонку АларчаТомонку Аларча, 725
122Ганиев Омар ИскандеровичОш областы, , Ош ш.Увк Олимп, 824
123Тилекова АйназикЖалал-Абад областы, Ноокен району, Г.Таш-Кумыр пгт.Шамалды-СайСош.#8 им.М.В.Фрунзе, 823
124Топчубаев Мухаммад Азизбекоович Ошская Область, , г. ОшОлимп , 722
125Өмүржанова Элиза АбдыназаровнаЖалал-Абад областы, Токтогул району, Кара-КөлТоктогул атындагы #1 мектеп-гимназиясы, 822
126Жамшитова Аделя МедетовнаОшская Область, , г. ОшШГ Олимп, 821
127Сагынбаева Сабина Фархатовна Чуйская Область, , Нижне-Аларчинекая СОШ, 820
128Баромжонова Саида Абдукахор оваЖалал-Абад областы, Ала-Бука району, Баястан айылыN12 А.Атамов, 719
129Молдалиев Элгиз МолдалиевЖалал-Абад областы, Ноокен району, Г Таш- Кумвр. Пгт Шамалды-сайСОШ №8 им. М.ВФрунзе, 819
130Болот кызы ЖанеттаНарынская Область, , город Нарын2, 719
131Абдышова Бегимай Бектурсуновна Иссык-кульская Область, Ак-суйский район, Нововознесеновка 6, 818
132Олимжанова Рухшона Комилжоновна Жалал-Абад областы, Ала-Бука району, Баястан айылы42 Х.Исаев, 818
133Маратбек кызы айбийкеДжалал-Абадская Область, Ноокенский район, Шамалды сайСош#8 им.м.в.фрунзе, 718
134Асыкбаева Сайкал БакытбековнаНарынская Область, Ак-талинский район, БаетовДетский образовательный центр, 717
135Кучкарова СарвинозЖалал-Абад областы, Ноокен району, Г. Таш-Кумыр пгт.Шамалдуу-СайСош.#8 им.М.В.Фрунзе, 717
136Маликова Бегойим ШукуруллоевнаОшская Область, , г. ОшУВК "Олимп", 817
137Тагаева ТазагүлЖалал-Абад областы, Ноокен району, Г.Таш-Кумыр пгт.Шамалдуу-СайСош.#8 им. М.В.Фрунзе, 817
138Иманбаева АланаОшская Область, , г. ОшУВК Олимп, 817
139Данияр кызы ТаңсыгайТалас областы, Талас району, Талас шаарыЛицей-комплекс12, 816
140Талантбек кызы НагимаЧүй областы, Аламүдүн району, АламудунАла-Аларча, 816
141Абдуапизова Ноила АбдумаликовнаЖалал-Абад областы, Ала-Бука району, БаястанN12 А.Атамов, 716
142Асанова Сахиба ЖолдошбеконаЫсык-Көл областы, Ак-Суу району, Кайырма-АрыкАсан Деркембаев, 714
143Собиржанова Сумайи СодикжоновнаЖалал-Абад областы, Ала-Бука району, БаястанN12 А.Атамов, 714
144АБДИМИШАРИПОВА Анжелика Казыбековна Баткен областы, , Номер 4 А.С.Пушкин орто мектеби , 813
145Бекинов Дөөлөтбек БакытбековичТалас областы, Талас району, ТаласЛицей-комплекс, 813
146Торобекова Нилуфар ТуракуловнаЖалал-Абад областы, Ала-Бука району, Баястан айылы12мектеп А.Атамов., 712
147Кадырова Минара Бакытовна Иссык-кульская Область, Ак-суйский район, Город Каракол 11, 711
148Жээналиева Альбина ДанияровнаЫсык-Көл областы, Ак-Суу району, Кайырма-АрыкАсан Деркембаев, 710
БАЙЛАНЫШ
Телефондор : + 996 312 315847
                    + 996 312 315874
Email: olimp@rdita.kg

БИЗ СОЦТАРМАКТАРДА
  Facebook
  Instagram


"Алтын Түйүн" БРИТА. RDITA.KG
Бардык укуктар сакталган. 2014-2020