Кыргызстан
КЫРГЫЗ РЕСПУБЛИКАСЫНЫН БИЛИМ БЕРҮҮ ЖАНА ИЛИМ МИНИСТРЛИГИ
РМО
РЕСПУБЛИКАЛЫК МАТЕМАТИКАЛЫК ОЛИМПИАДА
Алтын Туйун
БАЛДАРДЫН РЕСПУБЛИКАЛЫК ИНЖЕНЕРДИК-ТЕХНИКАЛЫК АКАДЕМИЯСЫ

Участники (Чүй областы, 5-6 класс):

Экинчи турга өткөн катышуучулар жашыл түс менен белгиленген.

# Катышуучунун ФАА Областы, Аймагы, Шаары Мектеби, классы Топтолгон балл
1Сагынбаев Маратбек МедербековичЧуйская Область, Аламудунский район, с.Таш-ДобоСОШ им.Б.Бейшеналиевой, 522
2Курманбеков Канат УлановичЧуйская Область, Сокулукский район, с. Ново-Павловка, ж/м Алтын-Ордо, ул. Ак-Шоола, 1713, 522
3Жунусалиев СултанЧуйская Область, Ысык-атинский район, Кант, 621
4Рыбникова Мария ДмитриевнаЧуйская Область, Сокулукский район, село Арал Аральская неполная средняя школа, 520
5Омушева Арууке БакытовнаЧуйская Область, Аламудунский район, Беш-КунгейБеш-Кунгейская СОШ, 619
6Найзабеков Альмир ЧолпонбаевичЧүй областы, Панфилов району, Бишкек28, 519
7Динер Эвелина ВениаминовнаЧуйская Область, Аламудунский район, Нижняя Ала-АрчаНижне-Ала-арчинская с/ш, 619
8Жумашева Адеми Максатовна.Чуйская Область, Ысык-атинский район, Село Туз.Тузская средняя школа им. А.Айталиева, 519
9Барынбаев Хамза БектурсуновичЧүй областы, Аламүдүн району, ОзерноеОзерное, 518
10Кубанычбекова Медина ТаалайбековнаЧүй областы, Аламүдүн району, Томонку Ала-Арча айылыАларча 42, 518
11Муктарова Ариана АйбековнаЧүй областы, Сокулук району, Ж/м Ала-Тоо 313, 518
12Эмильбекова Рахат МирлановнаЧүй областы, Сокулук району, Арал айылыАрал толук эмес орто мектеби, 618
13Жумашева Айпери МаксатовнаЧуйская Область, Ысык-атинский район, Село ТузТузская средняя школа имени А. Айталиева, 517
14Бакиров Эльдар . БайэлЧүй областы, Аламүдүн району, Таш мойнок9 , 616
15Садиров Курманбек Абдикулович Чуйская Область, Аламудунский район, Бишкек Нижний Аларчинский , 616
16Данько Егор ВячеславовичЧүй областы, Аламүдүн району, с. МаевкаШ.Г. 33, 616
17Идрис Джамиля ТурсуновнаТурсуновнаэЧуйская Область, Ысык-атинский район, Село ТузТузская средняя школа им. А. Айталиева, 516
18Атаярова Хадича Гульжигитовна Чуйская Область, Чуйский район, Бишкек #24, 516
19Саматов Шерзатбек АлмазбековичЧүй областы, Аламүдүн району, Пригород Умут ж/мПригород жалпы билим беруу орто мектеби, 515
20Тыныбекова Алия УлукбековнаЧуйская Область, Аламудунский район, Бишкек/ пригородноеПригородняя средняя общеобразовательная школа, 615
21Аширов Эмир ДахировичЧуйская Область, Сокулукский район, с АралАральская неполная средняя школа, 515
22Абдималикова Перизат МирлановнаЧүй областы, Аламүдүн району, Пригород Пригород жалпы билим беруу орто мектеби, 514
23Саматов Женишбек АлмазбековичЧүй областы, Аламүдүн району, ПригородПригород жалпы билим беруу орто мектеби , 514
24Темирбекова Асема ЭдилбековнаЧүй областы, Аламүдүн району, Село Кара-Джигач ул.Пушкина 68/1ЛШГ N2 Ж.Касымбанва , 614
25Манохина Валерия СергеевнаЧуйская Область, , 24, 514
26Каныбекова Шербет КаныбековнаЧуйская Область, Жайылский район, Кара-БалтаСредняя школа-гимназия №6, 514
27Медетов НуралиЧүй областы, Аламүдүн району, Лебединовка Ж.Касымбаева 2лебединовка гимназиясы, 513
28Мирнов Илья ЮрьевичЧуйская Область, Панфиловский район, Каинда КШЛ №1, 513
29Ли Ярослав ПавловичЧуйская Область, Чуйский район, Бишкек24, 613
30Мурзакеримов Даниэл Замирбекович Чүй областы, Аламүдүн району, Нижняя-Аларча Нижняя-Аларча, 512
31Хизриева Магият ХизриевнаЧуйская Область, Аламудунский район, село ОктябрьскоеОСОШ, 612
32Джуманазарова Кундуз МаксатовнаЧуйская Область, Панфиловский район, КаиндаКШЛ 1, 512
33Эсенбаева Асема МелисовнаЧүй областы, , Томонку Аларча орто мектеби , 511
34Рашидова Зыйнат РашидовнаЧүй областы, Ысык-Ата району, Туз айылыА.Айталиев, 611
35Габерлах Алиса. СергейЧүй областы, Аламүдүн району, Нижняя Ала-АрчаНижне Ала-Арчинская С.О.Ш., 610
36Эшатова Айтурган ТаалайбековнаЧүй областы, Аламүдүн району, Нижный АларчаНижный аларча, 610
37Дамирова Анар РыспековнаЧуйская Область, Панфиловский район, Бишкек63, 610
38Саралаева Мадина Урматбековна Чүй областы, Аламүдүн району, Таш-ДобоБ.Бейшеналива, 510
39Шакирова Мавзуна ШохлангаровнаЧуйская Область, Панфиловский район, КаиндаКСШ1, 510
40Калыбеков Эрлан БактияровичЧуйская Область, Аламудунский район, Нижняя АларчаНижний Аларчинский, 69
41Матаипова Аделина УлановнаЧуйская Область, Аламудунский район, Нижняя АларчаНижне-Аларчинская средняя школа, 59
42Мурзапаров Али,УлукбекЧүй областы, Аламүдүн району, Төмөнку Ала АрчаАларча, 59
43Зикирия кызы АминаЧуйская Область, , Каинда1, 69
44Саралаева Мадина Урматбековна Чуйская Область, Аламудунский район, Таш-Добо Сош Б.Бейшеналива, 58
45Кочкорбаев Акмат АкылбековичЧуйская Область, Аламудунский район, Нижняя-АларчинскаяСШ, 58
46Шабинова Айпери АзатовнаЧүй областы, Аламүдүн району, Беш -КунгойИсмаилбек Таранчиев, 58
47Шабинова айпери АзатЧүй областы, Аламүдүн району, Беш -КунгойИсмаилбек Таранчиев, 58
48Константинова Марина АнваровнаЧуйская Область, Аламудунский район, ОзёрноеОзерная средняя школа, 58
49Касенов Ратбек БердибековичЧуйская Область, Аламудунский район, ЛебединовкаЛШГ 2, 67
50Нурбаева Ассоль. ДаниярЧүй областы, Панфилов району, ПанфиловкаПанфиловская средняя школа комплекс, 67
51Нурдинов Элдос АсанбекоичЧүй областы, Кемин району, ЧаекМидин Алыбаев, 57
52Матназарова АнэляЧүй областы, Чуй району, г.БишкекАК Бала, 57
53Ни ЛИДИЯ ВячеславовнаЧуйская Область, Сокулукский район, Сокулук3-я школа, 67
54Кенжебекова Жамиля МирлановнаЧуйская Область, Аламудунский район, Нижняя Аларча селоНижнее Аларчинская средняя школа, 66
55Мурзапаров Ал УлукбековичЧүй областы, Аламүдүн району, Ала АрчаАларча, 56
56Адылбекова Бегимай БекзатовнаЧуйская Область, , 24 гимназия, 56
57Муратбеков Билал ИльясовичЧуйская Область, Чуйский район, Бишкек24, 56
58Нуралиева Махабат НуралиевнаЧүй областы, Аламүдүн району, Лебединовка№2Лебединовка мектеп-гимназиясы 5-класс, 55
59Убайдилаева Элиза СапаралиевнаЧүй областы, Аламүдүн району, Томонку Аларча аlarсha42, 55
60Кубанычбек уулу БектурЧүй областы, , Маевка орто мектеби, 65
61Нурбеков Даниель КалысовичЧуйская Область, Аламудунский район, село ленинскоеВ.И ленина , 55
62Амантуров Азирет РахатовичЧүй областы, Аламүдүн району, Бишкек ЭмгекчильТөмөнкү Ала-арча, 54
63Убайдилаева Элиза СапаралиевнаЧүй областы, Аламүдүн району, Томонку Аларча аlarсha42, 53
64Акматов Эрлан Чүй областы, Аламүдүн району, Нижни АларчаНижжне Аларчинская С.О.Ш, 53
65Темирбекова АсемаЧүй областы, , Б.Бейшеналиева , 62
66Стаханов АйтбекЧүй областы, Аламүдүн району, Төмөнкү Ала-АрчаТөмөнкү Ала-Арча , 62
67Рыбникова Мария ДмитриевнаЧуйская Область, Сокулукский район, село Арал Аральская неполная средняя школа, 52
68Келсинбекова Карима ЭсенбековнаЧүй областы, Аламүдүн району, ПригородП.С.О.Ш, 61
69Бердибеков Акмат ЖумабековичЧүй областы, Аламүдүн району, Октябрь айылыОктябрь орто мектеби, 50
70Окенова Зарина УрматбековнаЧүй областы, Аламүдүн району, Нижняя аларчаТомонку Аларча орто мектеби, 50
71Мусаева Жибек Марсовна Чуйская Область, Аламудунский район, Нижняя Аларча Средне образовательная , 60
72Адилетов РамазанЧүй областы, Аламүдүн району, БишкекAlarcha42, 50
73Бердибеков Акмат ЖумабековичЧүй областы, Аламүдүн району, ОктябрьОктябрь орто мектеби, 50
БАЙЛАНЫШ
Телефондор : + 996 312 315847
                    + 996 312 315874
Email: olimp@rdita.kg

БИЗ СОЦТАРМАКТАРДА
  Facebook
  Instagram


"Алтын Түйүн" БРИТА. RDITA.KG
Бардык укуктар сакталган. 2014-2020