Кыргызстан
КЫРГЫЗ РЕСПУБЛИКАСЫНЫН БИЛИМ БЕРҮҮ ЖАНА ИЛИМ МИНИСТРЛИГИ
РМО
РЕСПУБЛИКАЛЫК МАТЕМАТИКАЛЫК ОЛИМПИАДА
Алтын Туйун
БАЛДАРДЫН РЕСПУБЛИКАЛЫК ИНЖЕНЕРДИК-ТЕХНИКАЛЫК АКАДЕМИЯСЫ

Участники (Ош областы, 7-8 класс):

Экинчи турга өткөн катышуучулар жашыл түс менен белгиленген.

# Катышуучунун ФАА Областы, Аймагы, Шаары Мектеби, классы Топтолгон балл
1Халмаматов Абдулазиз Яхёбек уулуОшская Область, Кара-сууский район, с. ШаркУВК "Олимп", 722
2Атакулова Асира АзизбековнаОш областы, Алай району, Күн-Элек35 Сатар Карыев , 719
3Моминова Наима МарифжановнаОшская Область, Кара-сууский район, #65, 819
4Абдигапарова Аймончок РакматбековнаОш областы, Алай району, Уч Тобо#15 Жумабаев, 718
5Абдуллаева Дилдора ДавроновнаОшская Область, Кара-сууский район, Ош65, 817
6Абдыжапарова Айназик Айдаровна Ош областы, , Олимп, 716
7Уланбек кызы НуржамалОш областы, Алай району, Күн Элек35,Сатар Карыев, 716
8Хамидова Фотима АбдувахабовнаОшская Область, Кара-сууский район, Ош65, 813
9Токтошбек кызы АйдайОш областы, Алай району, С.Карыев , 812
10Мапышова БусайраОш областы, Кара-Кулжа району, Кок арт айылыЖ. Субанов, 812
11Эсенали кызы СүйүмканОш областы, Алай району, Күн-Элек айылы35 Сатар Карыев , 712
12Шадрахимов Исмоилжон МансуровичОшская Область, Кара-сууский район, С. Кызыл-кыштаким.М.Собирова 65, 812
13Козибаев Фахриддин Дилшатович Ошская Область, Кара-сууский район, Ош65, 812
14Данаев БектурОш областы, Алай району, Таш-Короо айылыИ.Адишев ✓12, 711
15Каримова ФирузаОшская Область, Кара-сууский район, 65, 77
16Акимжанова Аймээрим АндарбековнаОш областы, , куршабА.Тангатаров 14, 77
17Махамаджанов Асадбек ШавкаточикОшская Область, Кара-сууский район, Кызыл-Кыштак65, 77
18Мухтаржанов Мухаммадазиз ИсмаиловичОшская Область, Кара-сууский район, 65 школа , 86
19Юлдашбаева Фарангиз ИкромжановнаОшская Область, Кара-сууский район, Кизил киштак# 65 М. Собирова , 85
20Шакиржанов.сайдулло.санжарбековичОшская Область, Кара-сууский район, Дадабаева65, 85
21Жанполот кызы АсельОш областы, Өзгөн району, Куршаб14 Тангатаров, 73
22Абдраимова Сабина ЗарылбековнаОш областы, Өзгөн району, Куршаб Ленин 5, 73
23Усенов Ержан,Одуев АзаматОш областы, Өзгөн району, Ош/КуршабНомер14/А.Тангатаров,7 б-касс, 72
24Садикова Нафисахон ОтабековнаОшская Область, Кара-сууский район, Кызыл-кыштак65, 81
25Жанболот кызы АйгеримОш областы, Өзгөн району, КуршабЛелин 5, 80
26Насиржанова Зиёда Баходировна Ошская Область, Кара-сууский район, КыргызыстанМ Сабирова 65, 80
БАЙЛАНЫШ
Телефондор : + 996 312 315847
                    + 996 312 315874
Email: olimp@rdita.kg

БИЗ СОЦТАРМАКТАРДА
  Facebook
  Instagram


"Алтын Түйүн" БРИТА. RDITA.KG
Бардык укуктар сакталган. 2014-2020