Кыргызстан
КЫРГЫЗ РЕСПУБЛИКАСЫНЫН БИЛИМ БЕРҮҮ ЖАНА ИЛИМ МИНИСТРЛИГИ
РМО
РЕСПУБЛИКАЛЫК МАТЕМАТИКАЛЫК ОЛИМПИАДА
Алтын Туйун
БАЛДАРДЫН РЕСПУБЛИКАЛЫК ИНЖЕНЕРДИК-ТЕХНИКАЛЫК АКАДЕМИЯСЫ

Участники (Чүй областы, 3-4 класс):

Экинчи турга өткөн катышуучулар жашыл түс менен белгиленген.

# Катышуучунун ФАА Областы, Аймагы, Шаары Мектеби, классы Топтолгон балл
1Николанко Роман СергеевичЧуйская Область, Аламудунский район, Нижняя АларчаНижне-Аларчинская , 322
2Матаипова Азиза УлановичЧуйская Область, Аламудунский район, Нижняя АларчаНижне-Аларчинская средняя школа, 422
3Руслан уулу АдилетЧуйская Область, Аламудунский район, Нижняя Ала-арчаНижне Аларчинский С.О.Ш., 422
4Исмайылова Раяна ТалантбековнаЧүй областы, Аламүдүн району, АларчаТомонку аларча, 422
5Каданбеков Мырза ЭсенбековичЧүй областы, Аламүдүн району, Томонку Ала-АрчаТомонку Ала-Арча орто мектеби, 422
6РЫБАКОВА АЛИСА СЕРГЕЕВНАЧуйская Область, Сокулукский район, С. НОВО ПАВЛОВКАШКОЛА 'УВК АК-БАЛА', 322
7Жапаров Адилхан АлмазовичЧуйская Область, Панфиловский район, Каинда1, 422
8Джуманазарова Канышай МаксатовнаЧуйская Область, Панфиловский район, КаиндаКШЛ 1, 322
9Карташова Анастасия Евгеньевна Чуйская Область, Панфиловский район, город КаиндаКШЛ№1 им.В.В.Казаченко, 322
10Курманбекова Аделина КумарбековнаЧуйская Область, Чуйский район, БишкекУВК " АК-БАЛА", 422
11Жаворонков Сергей СергеевичЧуйская Область, Чуйский район, с.АламудунУВК "Ак-Бала", 322
12Питченко Марьяна СалмановнаЧуйская Область, Аламудунский район, Нижняя Ала- арчаНижнее Ала-Арчинская сш., 321
13Садиров Бекмырза Абдикулович Чуйская Область, Аламудунский район, БишкекНижняя Аларчинская школа , 421
14Сайырбекова Сабина АлишеровнаЧүй областы, Аламүдүн району, Томонку АларчаТомонку Аларча, 421
15Сапаров Байкал АбдисаттаровичЧүй областы, Аламүдүн району, МаевкаМаевка орто мектеби, 421
16Шерстеникин Богдан АндреевичЧуйская Область, Чуйский район, БишкекАк-бала, 421
17Сулайманов Алинур АскатовичЧуйская Область, Ысык-атинский район, с.Новопокровка√2 Н.С.Баранов, 421
18Тыныбекова Сауле УлукбековнаЧүй областы, Аламүдүн району, ПригородПригородной средней общеобразовательной школы, 320
19Бакытбек к МээримЧүй областы, Аламүдүн району, Нижнаяя АларчаНижнаяя Аларча, 320
20Кудаяров Нур ТагдыралиевичЧүй областы, Аламүдүн району, Мурас Ордо Озерное, 320
21Бостонова Нурзада КенешбековнаЧүй областы, Аламүдүн району, Пригород айылыПригород жалпы билим беруу орто мектеби, 419
22Афанасьева Виктория ЮрьевнаЧуйская Область, Аламудунский район, Нижняя Аларчанижнеаларчинская, 419
23Кубанычбекова Нураида ТаалайбековнаЧүй областы, Аламүдүн району, Томонку Ала-Арча айылыАларча 42, 419
24Келдибекова Малика ЖенишековнаЧүй областы, Аламүдүн району, 2 Ж Касымбаева 4 г класс2, 419
25Абдималикова Айжанат РасулбековнаЧүй областы, , N:2 Васильевка жалпы билим берүү орто мектеби, 319
26Олехнович Владислав ИгоревичЧуйская Область, Жайылский район, Кара-БалтаСШ №8, 419
27Саламатина Пелагея МаксимовнаЧуйская Область, Сокулукский район, село Арал Аральская неполная средняя школа, 419
28Мусралиева,Аэлита,ДастановнаЧуйская Область, Аламудунский район, Бишкек65, 318
29Тулибаев Сыймык СаатбековичЧуйская Область, Аламудунский район, Село виноградное2 , 417
30Тойчубекова Мырзагул МарсовнаЧүй областы, Аламүдүн району, ПригородПригород жалпы билим беруу , 317
31Эмильбекова Альбина Мирлановна Чүй областы, Сокулук району, Арал айылыАрал толук эмес орто мектеби , 317
32Абдиназаров Мухаммаднури ТаирбековичЧүй областы, Аламүдүн району, Томонку АларчаТомонку Аларча, 416
33Шарабидинов Абузар АскнрбековичЧүй областы, Чуй району, БишкекНижне Аларчинская, 316
34Абийирова Алина МанасбековнаЧүй областы, Аламүдүн району, Томонку АларчаТомонку Аларча, 316
35Нуралиев Ариет НуралиевичЧүй областы, Аламүдүн району, Лебединовка№2Лебединовка мектеп-гимназиясы 5-класс, 316
36Медетова Азима ДамировнаЧүй областы, Аламүдүн району, ЛебединовкаЖ.касымбаева артындагы Лебединовка 2 мектеп гимназиясы, 416
37Каримова Сумая МусурманкуловнаЧүй областы, , ПСОШ, 416
38Адылбекова Адеми АзаматовнаЧүй областы, Аламүдүн району, Пригород айылыПригород орто мектеби, 416
39Шароев Давран БайрамовичЧуйская Область, Аламудунский район, Город Бишкек село нижняя аларчаСредняя школа, 315
40Ахмаров Расул НаильевичЧуйская Область, Аламудунский район, с. Нижняя АларчаНижне-Аларчинская, 415
41ли лия фенгЧуйская Область, , увк"АК-БАЛА" , 415
42Жапаракунова Аяна МаксатбековнаЧүй областы, Аламүдүн району, Томонку АларчаТомонку Аларча орто мектеби, 314
43Кенжебеков Арген. МирланЧүй областы, Аламүдүн району, Бишкек Нижнее АларчаНижнее Аларчинская средняя школа, 314
44Санников Даннил Викторович Чуйская Область, Панфиловский район, Каинда1, 314
45Таалайбеков,Арсен, МурлановичЧуйская Область, Аламудунский район, БишкекНижне Аларчинская-СОШ, 313
46Исабаев Жандос Исабаевич Чүй областы, Жайыл району, Кара-Балта 8, 413
47Жороева Аделя МедетбековнаЧуйская Область, Аламудунский район, БишкекНижне Аларчинской сош, 412
48Брянцев Шамиль ДмитриевичЧуйская Область, Аламудунский район, Нижняя Ала-АрчаНиже ала-арчинская, 312
49Жыргалов Эрнис БекболотовичЧүй областы, Аламүдүн району, ПригородноеПригородная средняя школа, 312
50Шайлообеков Бактилек РыскелдиевичЧүй областы, Аламүдүн району, ПригородноеПСШО 44, 412
51Исманова Мадина ТургунбаевнаЧүй областы, Сокулук району, 1-Жакшылыкова, 312
52Калимов Токтосун ТемирбековичЧүй областы, Сокулук району, Алыскы Арал айылыАрал толук эмес орто мектеби, 412
53Усенов Элдияр КадырбековичЧуйская Область, Аламудунский район, БишкекСредняя Нижняя-Аларчинская , 311
54Кадыров БектурЧүй областы, Аламүдүн району, ОзерноеОзерная средняя школа, 311
55Муратбекова.Сезим.АлтынбековнаЧүй областы, , В.И.Ленин246, 410
56Келдибекова Медина ДаниловнаЧүй областы, Аламүдүн району, Томонку АларчаТомонку Аларча Орто мектеби, 310
57Бакытова Арууке БакытовнаЧүй областы, Аламүдүн району, Лебединовка2 мектеп гимназиясы, 410
58Жумабекова АнараЧүй областы, , Бишкек2 , 410
59Отбасарова Салиха ТыныбековнаЧүй областы, Аламүдүн району, Бишкек шаары. Төмөнкү Аларча айылыТөмөнкү Аларча орто мектеби, 39
60Талканчиев Байэл ТуганбаевичЧүй областы, Аламүдүн району, ПригородПригород, 49
61Тулибаев Сыймык СаатбекЧүй областы, Аламүдүн району, Виноградный айылы2 васильевка , 48
62Малитбеков Ариет АзаматовичЧүй областы, Аламүдүн району, Нижний АларчаНижний Аларча, 38
63Абдыгулова Айдана. АйбекЧүй областы, Аламүдүн району, Нижняя-АларчпНижне- Аларчинская средняя общеобразовательная школа, 46
64Алиев Сайтакрам Чүй областы, Аламүдүн району, Октябрь1234, 46
65Алымканова Раяна СуранбаевнаЧүй областы, Панфилов району, Каинда 1.В. В. КАЗАЧЕНКО, 33
66Сергиенко Даниил ДмитриевичЧүй областы, Аламүдүн району, Нижне Аларчинская средняя школа, 42
67Каяева.Диляра.РустамЧүй областы, , БишкекГимназия 33, 42
68Саламатина Пелагея МаксимовнаЧуйская Область, Сокулукский район, Село АралАральская неполная средняя школа, 40
69 Елисеев МуджахидЧүй областы, Ысык-Ата району, село НовопокровкаНПШЛ им Н.С.Баранова №2, 30
БАЙЛАНЫШ
Телефондор : + 996 312 315847
                    + 996 312 315874
Email: olimp@rdita.kg

БИЗ СОЦТАРМАКТАРДА
  Facebook
  Instagram


"Алтын Түйүн" БРИТА. RDITA.KG
Бардык укуктар сакталган. 2014-2020