Кыргызстан
КЫРГЫЗ РЕСПУБЛИКАСЫНЫН БИЛИМ БЕРҮҮ ЖАНА ИЛИМ МИНИСТРЛИГИ
РМО
РЕСПУБЛИКАЛЫК МАТЕМАТИКАЛЫК ОЛИМПИАДА
Алтын Туйун
БАЛДАРДЫН РЕСПУБЛИКАЛЫК ИНЖЕНЕРДИК-ТЕХНИКАЛЫК АКАДЕМИЯСЫ

Участники 5-6 класс

Экинчи турга ийгиликтүү өткөн катышуучулар жашыл түс менен белгиленген.

# Катышуучунун ФАА Областы, Аймагы, Шаары Мектеби, классы Топтолгон балл
1Муканова Райана АзаматовнаЧуйская Область, , г.Бишкек70, 560
2Загороднев Джабраил СтаниславовичНарынская Область, Нарынский район, НарынБилимкана, 560
3Айдарбеков Алихан МирлановичНарын областы, Ак-Талаа району, Чолок-Кайын айылыБ. Календеров о/м, 660
4Солтоев Арсен Анарбекович Джалал-Абадская Область, Токтогульский район, Токтогул 1, 660
5Низовский Матвей ДаниловичЧуйская Область, , г.БишкекУК АФМШЛ 61, 660
6Асанкулова Сезим ТемиркановнаНарын областы, , 0983 Омор уулу Кожоке, 660
7Корнияш Фёдор МаксимовичЧуйская Область, , г.БишкекУК АФМШЛ №61, 560
8Абдирашитова ЗувайдаБаткен областы, Лейлек району, Кулунду2 мектеп-гимназия, 557
9Абигапаров Авазбек РакматбековичОш областы, Алай району, Уч Тобо#15 Жумабаев, 657
10Абдыкаарова Камила ЭржигитовнаЧуйская Область, , г.БишкекНижняя Ала-Арча СШ, 657
11Молдошева Жаркынай РуслановнаЧүй областы, , Бишкек ш.УКФМШЛ 61, 556
12Темирбекова Асема ЭдилбековнаЧүй областы, Аламүдүн району, Село Кара-Джигач ул.Пушкина 68/1ЛШГ N2 Ж.Касымбанва , 656
13Абдыкадыров Амир ЭркинбековичЧуйская Область, , г.Бишкек70, 655
14Камытбекова Айбийке АльбертовнаОш областы, , Ош ш.Шг.Олимп, 555
15Жалиев Адилет АйбековичОшская Область, , г. ОшШ.Г."Олимп", 555
16Неевин Олег МихайловичЧуйская Область, , г.БишкекУВК ШГ №67, 655
17Садиров Курманбек Абдикулович Чуйская Область, Аламудунский район, Бишкек Нижний Аларчинский , 655
18Мухтарова АселБаткен областы, Лейлек району, Кулунду2 мектеп-гимназия, 555
19Тентиев Самат АрслановичНарын областы, Нарын району, НарынМ.СЫДЫКОВ, 654
20Куштаров Амантур КуштаровичБаткен областы, , №4 А.С. Пушкин, 554
21Аматов Актилек ЖакшылыковичОш областы, Алай району, Будалык32 Кум-Шоро , 554
22Сакиева СамираОш областы, Алай району, Кулча2 мектеп гимназия , 553
23АНВАРХУЖАЕВА ШУКРОНА АЛИМАРДАНОВНАЖалал-Абад областы, Ала-Бука району, БАЯСТАНN_42Х.ИСАЕВ , 653
24Курманбеков Канат УлановичЧуйская Область, Сокулукский район, с. Ново-Павловка, ж/м Алтын-Ордо, ул. Ак-Шоола, 1713, 553
25Исраилова АрафатБаткен областы, Лейлек району, Кулунду2 мектеп-гимназия, 552
26Рыскулбеков Айбек ЖумабековичНарын областы, Ак-Талаа району, БаетовБалдардын билим берүү борбору, 552
27Бабанова Арйа ОмурбековнаЧуйская Область, , г.Бишкек61, 652
28Асанкадыров Айдин АйбековичЧуйская Область, , г.Бишкек61, 652
29Аскаров ЭрболДжалал-Абадская Область, Токтогульский район, ТоктогулОсш 1 имени Токтогула Сатылганова, 552
30Садирбеков Санжар СадирбековичДжалал-Абадская Область, Сузакский район, Джалал-Абад№1, 652
31Муканбетов Урмат БактыбековичНарын областы, , Карыбек уулу Акматаалы, 552
32Умаров Давранбек РахимжановичДжалал-Абадская Область, , Нур-Билим ордосу, 551
33Ботошбекова РаянаБаткен областы, Лейлек району, Кулунду айылы2 мектеп гимназия , 651
34Насретдинов Камрон СардоровичОшская Область, , г. ОшУВК «Олимп», 651
35Акматжанов Адис АйдаровичЫсык-Көл областы, , 11, 551
36Ташбеков СаянБаткен областы, Лейлек району, Ак-Арык айылы2 мектеп гимназия , 551
37Мойдинбеков БайсалЖалал-Абад областы, Ноокен району, Г.Таш-Кумыр пгт.Шамалдуу-Сай#2 К.Осмонкулов, 551
38Жакыпова УлугайБаткен областы, Лейлек району, Ак-Арык айылы2 мектеп гимназия , 551
39Эшатова Айтурган ТаалайбековнаЧүй областы, Аламүдүн району, Нижный АларчаНижный аларча, 651
40Тилекова Турсунай Тилековна Таласская Область, Таласский район, Талас№7, 650
41Анаркулова Сезимай ТаалаевнаОшская Область, , г. ОшОлимп, 550
42Сейтбеков Атабек КалыбековичЫсык-Көл областы, Ак-Суу району, с. ТеплоключенкаС.М. Кирова, 650
43Бахабадинов НурсултанБаткен областы, Лейлек району, Кулунду айылы2 мектеп гимназия , 650
44Мийдинов Али Баткен областы, Лейлек району, Кулунду2 мектеп-гимназия, 550
45Корнилова, Милена, Александровна Чуйская Область, , г.Бишкек33, 650
46Салиева ДиёраЖалал-Абад областы, Ноокен району, Г.Таш-Кумыр пгт.Шамплдуу-СайСош.#8 им.М.В.Фрунзе, 550
47Абдирашитова АйгеримБаткен областы, Лейлек району, Кулунду айылы2 мектеп гимназия , 650
48Куттубаев Эржан КайназаровичОш областы, , Ош ш.Олимп, 650
49Нурланова Амалия. НурланЧүй областы, , Бишкек ш.ГК№26, 550
50Увалиев Нурсултан БакытовичИссык-кульская Область, Ак-суйский район, Каракол11, 649
51Бабанова Мээрим АсанбековнаЖалал-Абад областы, Токтогул району, ТоктогулОСШ имени С.Токтогула1, 649
52Найзабеков Альмир ЧолпонбаевичЧүй областы, Панфилов району, Бишкек28, 549
53Омушева Арууке БакытовнаЧуйская Область, Аламудунский район, Беш-КунгейБеш-Кунгейская СОШ, 648
54Кудайкулова Нурайым АбдубакытовнаБаткен областы, Лейлек району, И.Раззаков айылы2 мектеп-гимназиясы, 548
55Матиева Мээрим Эмильевна Ош областы, , Ош ш.Олимп, 648
56Чоюбекова Кумар БаратовнаДжалал-Абадская Область, Токтогульский район, г.Токтогулсо.им.Токтогула Сатылганова , 548
57Каныбекова Шербет КаныбековнаЧуйская Область, Жайылский район, Кара-БалтаСредняя школа-гимназия №6, 548
58Сабыржанова Сезим НурзатовнаИссык-кульская Область, , #11шк, 547
59Сарбанов Аман СултанбековичОшская Область, , г. ОшОлимп, 547
60Нурматов Шабдан АнваровичЧуйская Область, , г.Бишкек№ 61, 547
61Матаипова Аделина УлановнаЧуйская Область, Аламудунский район, Нижняя АларчаНижне-Аларчинская средняя школа, 547
62Динер Эвелина ВениаминовнаЧуйская Область, Аламудунский район, Нижняя Ала-АрчаНижне-Ала-арчинская с/ш, 647
63Эсенбекова Асема ТемирлановнаЧүй областы, , Бишкек ш.33, 546
64Жылдызбекова ХадижаНарын областы, Ак-Талаа району, Үгүт М.Баетов атындагы орто мектеби , 646
65Бекташева ЭлнураЖалал-Абад областы, Ноокен району, ПГТ.Шамалдуу-СайСош.№8 им.М.В.Фрунзе, 546
66Куттузов БайаманБаткен областы, Лейлек району, Кулунду айылы2 мектеп гимназия , 546
67Абдилазизов Эламан ЗулкайнаровичБаткен областы, Лейлек району, Кулунду2 мектеп-гимназия, 546
68Омурзакова Сагадат ЖылдызбековнаЧуйская Область, , г.Бишкек№61, 546
69Дандиева Сумая АрстаналиевнаЖалал-Абад областы, , Инновационная школа гимназия #4, 645
70Масалбеков Акмырза Масалбекович Жалал-Абад областы, Ала-Бука району, Кызыл- Ата айылы5 Ыманкул. Чангылов , 545
71Ражапбаева Арзыкан СуйунбаевнаЖалал-Абад областы, Ала-Бука району, 24 Токтогул, , 645
72Алманбетов Алим АзимовичЧуйская Область, , г.Бишкек24, 545
73Ырысбаев ФирдаусБаткен областы, Лейлек району, Ак-Арык айылы2 мектеп гимназия , 645
74Жунусалиев СултанЧуйская Область, Ысык-атинский район, Кант, 645
75Довлятова АйдайБаткен областы, Лейлек району, Кулунду айылы2 мектеп гимназия , 545
76Молдобекова Алтынай ШаадатбековнаЧүй областы, , Бишкек ш.Школа гимназия 33, 645
77Молдобеков Адахан НурбековичЖалал-Абад областы, Ала-Бука району, Кызыл-Ата5, 545
78Расулжанова Албина БайжигитовнаЖалал-Абад областы, , Инновационная школа гимназия #4, 643
79Сотиболдиев Элдор РавшанжоновичЖалал-Абад областы, Ала-Бука району, Баястан№42 Х.Исаев, 543
80Шайдиллаева Асема УсоновнаБаткен областы, Лейлек району, Кулунду2-мектеп гимназиясы, 543
81Гречко Олег МаксимовичИссык-кульская Область, Ак-суйский район, 11, 543
82Муратбеков ДаниельЖалал-Абад областы, , М.Бабкин, 543
83Ли Алексей ВладимировичЧуйская Область, , г.Бишкек№61, 643
84Габерлах Алиса. СергейЧүй областы, Аламүдүн району, Нижняя Ала-АрчаНижне Ала-Арчинская С.О.Ш., 643
85Абылкасымов Талгат ОмурбековичЫсык-Көл областы, Ак-Суу району, Ак-БулунЫ.Туманов, 642
86Кудайбердиева Нурайым АкылбековнаОшская Область, , г. ОшГимназия Олимп, 642
87Давлетбаев Тайырбек АбдухалиловичЖалал-Абад областы, Токтогул району, ТоктогулСш.им.Токтогула 1, 642
88Эсенбеков Байхан Алымбекович Чүй областы, , Бишкек ш.Нижне-Аларчинская общеобразовательная средняя школа, 542
89Ташбаева Асема АзизбековнаОшская Область, , г. Ош№5 Боконбаева, 542
90Кожиев Дмитрий ДенисовичЧуйская Область, , г.Бишкек20, 542
91Самантаев Нурсултан УлугбековичОшская Область, , г. ОшОлимп, 542
92Жумашева Адеми Максатовна.Чуйская Область, Ысык-атинский район, Село Туз.Тузская средняя школа им. А.Айталиева, 541
93Исаева Гузелья ПамирбековнаОш областы, Алай району, Кун - Элек айылы35 Сатар Карыев, 641
94Жумадилова Эмилия ТариельевнаЧуйская Область, , г.Бишкек13, 641
95Абдумиталипова Кандализа ДастанбековнаОш областы, , Ош ш.УВК Олимп, 641
96Ашубаева Эркай ЭрмековнаИссык-кульская Область, , 11 школа, 540
97Эшмамбетов Баялы ИльясовичОшская Область, , г. ОшОлимп, 540
98Талипова Азема АдилетовнаЧуйская Область, , г.Бишкек28, 640
99Шахабидинова Жасмина АлиёрбековнаОшская Область, , г. ОшУВК "Олимп", 540
100Патхадинова Мадина ЖамалидиновнаБаткенская Область, , 1 Д.М.Карбышев, 540
101Жолдошов ЭмилбекБаткен областы, Лейлек району, Кулунду айылы2 мектеп гимназия , 540
102Абдыкадырова Нурай БакытбековнаОшская Область, , г. ОшОлимп, 640
103Касымов Нурадиль БахтияровичЧүй областы, , Бишкек ш.70, 539
104Элдияров Адилбек АсылбековичЫсык-Көл областы, Ак-Суу району, Кайырма-АрыкАсан Деркембаев, 539
105Димидик Александр ВикторовичЧуйская Область, , г.Бишкек24, 539
106Мурзабеков Сулайман БолотбековичОшская Область, , г. ОшОлимп, 539
107Кылычбеков Элнурбек НурбековичОш областы, Алай району, Күн-ЭлекСатар Карыев , 639
108Кылычбекова Асел НурбековнаОш областы, , Ош ш.Сатар Карыев, 539
109Киргизбаев Дилмурат ЭлмуродовичБаткен областы, , Кыргызстандын 50 жылдыгы атындагы #2 орто мектеби Кызыл-Кыя шаары, 639
110КАЗАКОВА АИША МУЗАФФАРОВНАОшская Область, , г. ОшШК ОЛИМП, 638
111Толубаева Бахиана Нурлановна11Ошская Область, , г. ОшШ - Г "Олимп ", 538
112Атакулова Элина СагынбековнаОш областы, Алай району, Күн-Элек35 Сатар Карыев , 638
113Доолотбекова Аэлита ДамировнаНарынская Область, , Нарын #2 имени В.П.Чкалова , 638
114Бекенова Каныкей Жалал-Абад областы, Токтогул району, Кара-КөлТоктогул атындагы 1 МЕКТЕП , 537
115Мамыракулов БектурскнОш областы, , Ош ш.Шг Олимп, 637
116Тентиев Даниель ЭрматовичЫсык-Көл областы, , 11 Горький , 537
117Жумашева Айпери МаксатовнаЧуйская Область, Ысык-атинский район, Село ТузТузская средняя школа имени А. Айталиева, 537
118Эркинбекова Жанылмырза ЖумабековнаЧуйская Область, , г.Бишкек74-школа-лицей , 537
119Манохина Валерия СергеевнаЧуйская Область, , 24, 537
120Абакумов Даниил ЕвгеньевичЖалал-Абад областы, , Инновационная школа гимназия #4, 536
121Тамчыбекова Айдана НурбековнаНарын областы, Жумгал району, Жумгал айылы22 М.Омурканова, 636
122Баймурзаев Мухаммад Али МухитдиновичЖалал-Абад областы, Ноокен району, Г.Таш-Кумыр ПГТ.Шамалдуу-СайСош#8 М.В.Фрунзе, 536
123Саматов Шерзатбек АлмазбековичЧүй областы, Аламүдүн району, Пригород Умут ж/мПригород жалпы билим беруу орто мектеби, 536
124Атомырзаев Адхамжон МаруфжановичДжалал-Абадская Область, Ала-букинский район, Кашкалак11.Р.Кулуев, 535
125Бекматова Айике НурзамировнаЖалал-Абад областы, Токтогул району, ТоктогулС.Токтогул атындагы орто мектеби 1, 535
126Калысбеков Элмырза Русланович Ошская Область, , г. ОшШ.Г. "Олимп" г.Ош, 535
127Асыранов Мунарбек МайрамбековичОш областы, Алай району, 35 С.Карыев, 535
128Мелисова Дарига МарленовнаЫсык-Көл областы, , КараколШкола гимназия #11, 535
129Абылаев Ахмед ТимуровичЧуйская Область, , г.БишкекУОШ "Грамотеи", 535
130Маратбеков Ратбек Женишбекович Джалал-Абадская Область, , №1 имени М. Бабкина, 535
131Камилжанов Абдумалик НодировичОшская Область, , г. Ош65, 635
132Абдуллажанова Мадина ШакиржановнаЖалал-Абад областы, Ноокен району, Г.Таш-Кумыр пгт.Шамалды-СайСош.#8 им.М.В.Фрунзе, 634
133Мурзакеримов Даниэл Замирбекович Чүй областы, Аламүдүн району, Нижняя-Аларча Нижняя-Аларча, 534
134АнарбековАдилканАманбековичНарын областы, Жумгал району, КуйручукАблас.Сулайманов атындагы орто мектеп, 633
135Сыдыкбаева Медина УсеиновнаНарынская Область, Нарынский район, Нарын#2, 633
136Токушева Акылай КенешбековнаОш областы, , Ош ш.УВК "Олимп", 633
137Джуманазарова Кундуз МаксатовнаЧуйская Область, Панфиловский район, КаиндаКШЛ 1, 533
138Тургунбаев Абдулазиз БахтияровичДжалал-Абадская Область, , Нур-Билим ордосу, 533
139Махаматжанов Абубакир Абдувохидович Ош областы, , Ош ш.Шг. ОЛИМП, 633
140Абдиламитов Оматбек КадырбековичОшская Область, , г. ОшШколы Гимназии Олимп, 533
141Бакытбеков Омурбек БекболотовичНарын областы, Нарын району, Нарын№7 им М.Сыдыкова, 633
142Барынбаев Хамза БектурсуновичЧүй областы, Аламүдүн району, ОзерноеОзерное, 533
143Анарбаев Нурислам Жалал-Абад областы, Ноокен району, Пгт.Шамаллуу-СайСош.#8 им.М.В.Фрунзе, 533
144Көчөрбаева Адеми БактыбековнаТаласская Область, , 9, 633
145Стамбеков Бексултан Нурбекович Жалал-Абад областы, Токтогул району, Токтогул Токтогул, 633
146Океева Жибек АкылбековнаНарын областы, Ак-Талаа району, БаетовБалдардын билим берүү борбору, 632
147Шамбетов Азат Нарынская Область, Джумгальский район, КыргызстанМ.Омурканова, 532
148Эргешбаев Рамиль КуралбековичЖалал-Абад областы, , Кара-КульТоктогул атындагы №1 мектеп-гимназиясы, 532
149Максатова Сайкал МаксатовнаИссык-кульская Область, Ак-суйский район, с.ТеплоключенкаС.М.КИРОВ , 632
150Кавкатбеков Тимур АдхамбековичЖалал-Абад областы, Ноокен району, Г.Таш-Кумыр пгт.Шамалдуу-СайСош.#8 им.М.В.Фрунзе, 532
151Отбасарова Сумаййа ТыныбековнаЧүй областы, , Бишкек ш.Төмөнкү Аларча орто мектеби, 632
152Курсаналиева Сезимай МураталиевнаЖалал-Абад областы, , Инновационная школа гимназия #4, 631
153Сарбагышева Азалия КубанычбековнаИссык-кульская Область, Иссык-кульский район, Чолпон-АтаИ.А.Абдуразакова, 531
154Аматов Эрболот УлукбековичОш областы, Алай району, Күн-Элек айылы32 Кум-Шоро , 631
155Абдимиталипов Актан МирлановичОш областы, , Ош ш.Олимп, 531
156Абазбеков Айдар ДаниэльвичЧүй областы, , Бишкек ш.33, 631
157Тайирбек уулу АтайОшская Область, , г. ОшОлимп, 630
158Рысбаева Айдина НурлановнаЧуйская Область, , г.БишкекНижняя Аларчинская средняя школа, 530
159Камалдинов Байзат.ТайирОш областы, , Ош ш.#3 шг "Олимп", 529
160Барылбекова Гүлзар МарсовнаНарын областы, Жумгал району, Баш-КуугандыА.Токтобеков 47, 629
161Ырысбекова Нурзада СыргаковнаЧуйская Область, , г.Бишкек№24, 529
162Акчалов Нурболот АбдрахимовичЧуйская Область, , г.БишкекАк-Бала, 629
163МуктарбековаГулназик МуктарбековнаЖалал-Абад областы, Токтогул району, Токтогул шаарыНом: 1 Т.Сатылганов, 628
164Абдыбакасова Даткайым БактияровнаНарынская Область, Нарынский район, Нарын№2, 628
165Нажимидинова Айке ЭрмековнаОшская Область, , г. ОшОлимп, 528
166Бердикулов Алинур. АлмазЧүй областы, , Бишкек ш.28 школа-лицей, 628
167Раимова. Аксана. АвдалиевнаЖалал-Абад областы, , 24.Токтогул. С,, 628
168Акпаралиев Амантур ОрозаалыевичОшская Область, , г. ОшОлимп, 528
169Саккоева Сезим ДанисовнаНарынская Область, Нарынский район, НарынСШГ #2В.П.Чкалова, 626
170Мусаканов Колбай БаатырбековичНарын областы, Ак-Талаа району, Чолок-Кайын айылыБ.Календеров О.М, 526
171Молложанов Айдар ШухратовичОшская Область, , г. Ош, 626
172Атагозуева Айиза АйбековнаЖалал-Абад областы, Ала-Бука району, Сары Талаа4, 626
173Султанова Сюзанна ЖаныбековнаОш областы, , Ош ш.Олимп, 526
174Кабылбекова Айбийке Жалал-Абад областы, Ноокен району, Г. Таш-Кумыр ПГТ. Шамалдуу-Сай Сош.#8 им. М.В.Фрунзе , 526
175Уланова Аэлита УлановнаЫсык-Көл областы, Ак-Суу району, Каракол722200 Карасаев башталгыч мектеби, 625
176Эржанова Адинай АдилетовнаЫсык-Көл областы, Ак-Суу району, Ак-БулунЫ.Туманов, 525
177Кубанычбекова Медина ТаалайбековнаЧүй областы, Аламүдүн району, Томонку Ала-Арча айылыАларча 42, 525
178Эсенбаева Асема МелисовнаЧүй областы, , Томонку Аларча орто мектеби , 524
179Шаилдаева Нурайым НурлановнаИссык-кульская Область, Ак-суйский район, Отрадное Сш.им Мурата Калиева, 523
180Момошев Абай АбдылдабековичОш областы, , Ош ш.ОЛИМП, 523
181Керимбаев Азим КаныбековичБаткен областы, , Им.Карбышева, 523
182Имашов Рамазан КубановичЧүй областы, , Бишкек ш.Гимназии №13, 622
183Атагулова АйшаЧүй областы, , Бишкек ш.Нижный ала арча, 622
184Гапарова Арзыгул АрсланбековнаБаткен областы, Лейлек району, Кулунду айылы2-мектеп-гимназия, 522
185Абышов Шерболот ЖүзбаевичОш областы, Алай району, Күн-Элек35 Сатар Карыев, 621
186Асанканов ИсхакЖалал-Абад областы, Токтогул району, Кара Куль щаарыТоктогул атындагы 1мектеп-гимназиясы, 621
187Равкатов Рустам ЭмильбековичОш областы, Өзгөн району, Куршаб14 Абдулла Тангатаров, 620
188Атабекова Асема Камчыбековна Баткен областы, Лейлек району, Ак-Арык айылы2 мектеп гимназия , 520
189Хизриева Магият ХизриевнаЧуйская Область, Аламудунский район, село ОктябрьскоеОСОШ, 619
190Закиралиевой Айгерим УрматовнаИссык-кульская Область, Ак-суйский район, Теплоключенка4, 619
191Маматкалылова Зулайка МирсаидовнаОшская Область, , г. ОшОлимп, 618
192Курманбаева Мээрим Жээнболотовна Жалал-Абад областы, Ала-Бука району, Ноом.5.Ы.Чангылов орто мектеби.ном.5. 4-класс, 518
193Мананова Нуркан Жаныбек Баткен областы, Лейлек району, КулундуN-2/гимназия, 518
194Кызайбекова Акылай КенжебековнаИссык-кульская Область, Иссык-кульский район, Чолпон - Ата, 617
195Үмөтбекова Сауле БаймуратовнаНарын областы, Жумгал району, Баш-КуугандыШ.Садыбакосов, 615
196Аалыева Акдана МундузбековнаЖалал-Абад областы, Ала-Бука району, Сары Талаа4, 615
197Закиряева Бермет КубанычбековнаЫсык-Көл областы, Ысык-Көл району, Каракол11, 514
198Кабылбекова АидаДжалал-Абадская Область, Токтогульский район, ОСШ.им.С.Токтогула., 613
199Шахабидинов Билолдин Алиёрбекович Ошская Область, , г. ОшУВК "Олимп", 613
200Каюмова Гулсайра ИброхимовнаБаткен областы, , 2 Гимназия, 513
201Жусупбекова Айбийке КаныбековнаНарынская Область, Ак-талинский район, БаетовоДетский образовательный центр, 512
202Сатыбалдиева Назбийке Кубатбековна Жалал-Абад областы, Токтогул району, Кара- Көл Токтогул атындагы #1мектеп - гимназия, 611
203Талантбеков Азамат ТаланбековичДжалал-Абадская Область, , 14 им. Давлетова, 611
204Токтогулова Аяна Токтогулов ШайырбекЖалал-Абад областы, Ала-Бука району, Кызыл-Ата5, 510
205Орозалиева Нагима Замирбековна Ош областы, Өзгөн району, Мырза-Арык 14 А .Тангатаров, 610
206Бектурсунова АйдайНарын областы, Жумгал району, Жумгал айылыМыскал Омурканова, 69
207Рашидова Зыйнат РашидовнаЧүй областы, Ысык-Ата району, Туз айылыА.Айталиев, 67
208Кайыпбекова Адель ИличбековнаНарынская Область, Ак-талинский район, БаетовоДетский образовательный центр, 54
209Коротыч Ильяс ИмашовичЧуйская Область, , г.БишкекУВК "Ак-Бала", 50
210Абдурахманов а Шодия НеьматжоновнаЖалал-Абад областы, Ала-Бука району, Ак-КоргонА.Юсупалиев, 50
БАЙЛАНЫШ
Телефондор : + 996 312 315847
                    + 996 312 315874
Email: olimp@rdita.kg

БИЗ СОЦТАРМАКТАРДА
  Facebook
  Instagram


"Алтын Түйүн" БРИТА. RDITA.KG
Бардык укуктар сакталган. 2014-2020