Кыргызстан
КЫРГЫЗ РЕСПУБЛИКАСЫНЫН БИЛИМ БЕРҮҮ ЖАНА ИЛИМ МИНИСТРЛИГИ
РМО
РЕСПУБЛИКАЛЫК МАТЕМАТИКАЛЫК ОЛИМПИАДА
Алтын Туйун
БАЛДАРДЫН РЕСПУБЛИКАЛЫК ИНЖЕНЕРДИК-ТЕХНИКАЛЫК АКАДЕМИЯСЫ

Участники (Ысык-Көл областы, 7-8 класс):

Экинчи турга өткөн катышуучулар жашыл түс менен белгиленген.

# Катышуучунун ФАА Областы, Аймагы, Шаары Мектеби, классы Топтолгон балл
1Калысбек уулу ДастанЫсык-Көл областы, Ак-Суу району, Каракол11, 822
2Касенбеков Нурбек КасымовичЫсык-Көл областы, , №11, 822
3Закирова Назик МайрамбековнаИссык-кульская Область, , школа №11 им. Горького , 820
4Жашыбекова Ибарат КасымбековнаИссык-кульская Область, Ак-суйский район, Каракол11, 720
5Джумабаева Тахмина КубанычбековнаЫсык-Көл областы, Ысык-Көл району, Каракол1. Инновационная школа гимназия , 719
6Абдышова Бегимай Бектурсуновна Иссык-кульская Область, Ак-суйский район, Нововознесеновка 6, 818
7Тыныстанов Эркин НурдиновичЫсык-Көл областы, Түп району, Күрмөнтү4 Мукамбаев, 718
8Турсунова Бегимай БактыбековнаИссык-кульская Область, Ак-суйский район, ЧельпекИм. М. Рахимовой, 818
9Кадырбекова Гулкайыр АльшеровнаИссык-кульская Область, Иссык-кульский район, Каракол 11, 718
10Жанузакова Чолпон ЖанузаковнаЫсык-Көл областы, Түп району, КүрмөнтүЖ. Мукамбаев, 817
11Жээнбеков Алияр ЭрмековичИссык-кульская Область, Тюпский район, Курменты4 , 716
12Токтомушева Мээрим ТилековнаЫсык-Көл областы, Түп району, Курменты4, 815
13Мирлан уулу Аман МирлановичИссык-кульская Область, , Гимназия #11, 815
14Кадырова Минара Бакытовна Иссык-кульская Область, Ак-суйский район, Город Каракол 11, 715
15Абдулаева Аяна Элдаровна Ысык-Көл областы, Ак-Суу району, ЧелпекМ.Рахимова 5 класс , 714
16Турсунбеков Кайрат МайрамбековичЫсык-Көл областы, Жети-Өгүз району, Жалгыз-ОрукКут билим, 814
17Жумалиев Абилхан АйбековичЫсык-Көл областы, Түп району, курмонтуЖ.Мукамбайев атындагы 4 орто мектеби, 712
18Асангожоев Элдияр РбеновичЫсык-Көл областы, Ак-Суу району, ТеплоключенкаШк им.Кирова, 812
19Бексултанов БайышЫсык-Көл областы, Түп району, Күрмөнтү4 Жээнбай Мукамбаев, 812
20Гребенникова Вероника СеменовнаИссык-кульская Область, Тюпский район, село Кудургу№2 имени К.Усенбекова, 712
21Шавырбеков каныбек РуслановичЫсык-Көл областы, Ысык-Көл району, Каракол Бурма-сууМ рахимова, 811
22Тасмабекова Аделина ТасмабековнаЫсык-Көл областы, Ак-Суу району, Теплоключенко111, 811
23Максатова Салидат Максатовна Иссык-кульская Область, Ак-суйский район, с.ТеплоключенкаС.М.КИРОВ , 811
24Айдай Аскар кызыЫсык-Көл областы, Ак-Суу району, Сары камыш1#, 810
25Асанова Сахиба ЖолдошбеконаЫсык-Көл областы, Ак-Суу району, Кайырма-АрыкАсан Деркембаев, 710
26Жээналиева Альбина ДанияровнаЫсык-Көл областы, Ак-Суу району, Кайырма-АрыкАсан Деркембаев, 710
27Ишенбаева Умсунай ТурдалиевнаИссык-кульская Область, Тюпский район, Күрмөнтү4, 710
28Жайлообеков Акмал СуйунбековичЫсык-Көл областы, Ак-Суу району, Чельпек М.Рахимова, 710
29Өмүрбекова Жибек МаксатовнаИссык-кульская Область, , КүрмөнтүЖ. Мукамбаев, 810
30Мирбек кызы Тансулуу Ысык-Көл областы, Түп району, Курмонту Ж. Мукамбаев номер 4, 89
31Жолдошбек кызы Арзыкан, Сагынаев ЖолдошЫсык-Көл областы, Ак-Суу району, Кереге-Таш1#, 88
32Кубанычбек кызы Альбина Ысык-Көл областы, Ак-Суу району, Челпек17 М. Рахимова, 88
33Октябрева Жанета АзаматовнаЫсык-Көл областы, Ак-Суу району, Каракол ,ШапакУсуп Мурзакматов, 78
34Бекбосунов Акжол МирбековичЫсык-Көл областы, Ак-Суу району, КараколКут билим., 87
35Шейшенбаев Акдил КубатбековичЫсык-Көл областы, Ак-Суу району, Кереге-ТашЖ.Алышбаев, 86
36Кадыракунова Керемет Жалиловна.Иссык-кульская Область, Тюпский район, Село КурментыНомер4, 86
37Нургазиев Нуржигит,Сыдыков Элдияр Ысык-Көл областы, Ак-Суу району, КараколМагрифа Рахимова , 76
38КАДЫРОВА ЗИЯДА кадырбековнаЫсык-Көл областы, , Гимназия#11, 74
39Кенешбекова Айжан МайрамбековнаИссык-кульская Область, Тюпский район, Ак-БулакЖээнбай Жукамбаев, 84
40Балиева Аяна Салаватовна Ысык-Көл областы, Ак-Суу району, Челпек М.Рахимова жалпы орто билим беруу , 74
41Кудайбергенова Элина КубанычбековнвЫсык-Көл областы, , ТеплоключенкаКиров, 84
42Бердибеков Арстанбек СаламатовичЫсык-Көл областы, Ак-Суу району, Челпек М.Рахимовой , 83
43Тойчубекова Сезим КурманбековнаИссык-кульская Область, Ак-суйский район, Село ЧельпекМ.Рахимова, 82
44Шаршекова Айжан БакытовнаЫсык-Көл областы, Ак-Суу району, Каракол шаары Шапак айылыУсуп Мурзакматов 7 класс, 72
45Сталбекова Айдай НурдиновнаЫсык-Көл областы, Ак-Суу району, КараколЖ.Алышбаев , 81
46Турдубекова Сауле Саламатовна Ысык-Көл областы, Ак-Суу району, Бурма-СууМ.Рахимова, 71
47Касмакунов Анвар КамчыбековичЫсык-Көл областы, Түп району, КурмонтуЖээнбай Мукамбайев , 81
48Бадамбаева Назгуль БадамбаевнаИссык-кульская Область, Ак-суйский район, Город Каракол11, 71
49Мармитов калмурщс асоьиаврииИссык-кульская Область, , Лицей, 70
50Ажигулов Тилекмат БактыбековичЫсык-Көл областы, Ысык-Көл району, г.КараколГимназия 11,, 70
БАЙЛАНЫШ
Телефондор : + 996 312 315847
                    + 996 312 315874
Email: olimp@rdita.kg

БИЗ СОЦТАРМАКТАРДА
  Facebook
  Instagram


"Алтын Түйүн" БРИТА. RDITA.KG
Бардык укуктар сакталган. 2014-2020