Кыргызстан
КЫРГЫЗ РЕСПУБЛИКАСЫНЫН БИЛИМ БЕРҮҮ ЖАНА ИЛИМ МИНИСТРЛИГИ
РМО
РЕСПУБЛИКАЛЫК МАТЕМАТИКАЛЫК ОЛИМПИАДА
Алтын Туйун
БАЛДАРДЫН УЛУТТУК
ИНЖЕНЕРДИК-ТЕХНИКАЛЫК АКАДЕМИЯСЫ

2-турдун жыйынтыктары


Всего прошло тестирование: 1267 человек


1-турдун жыйынтыктары


Всего прошло тестирование: 3677 человек
Бишкек ш. - 3-4 класс Перейти к списку >>
Бишкек ш. - 5-6 класс Перейти к списку >>
Бишкек ш. - 7-8 класс Перейти к списку >>

Ош ш. - 3-4 класс Перейти к списку >>
Ош ш. - 5-6 класс Перейти к списку >>
Ош ш. - 7-8 класс Перейти к списку >>

Чүй областы - 3-4 класс Перейти к списку >>
Чүй областы - 5-6 класс Перейти к списку >>
Чүй областы - 7-8 класс Перейти к списку >>

Ош областы - 3-4 класс Перейти к списку >>
Ош областы - 5-6 класс Перейти к списку >>
Ош областы - 7-8 класс Перейти к списку >>

Ысык-Көл областы - 3-4 класс Перейти к списку >>
Ысык-Көл областы - 5-6 класс Перейти к списку >>
Ысык-Көл областы - 7-8 класс Перейти к списку >>

Жалал-Абад областы - 3-4 класс Перейти к списку >>
Жалал-Абад областы - 5-6 класс Перейти к списку >>
Жалал-Абад областы - 7-8 класс Перейти к списку >>

Нарын областы - 3-4 класс Перейти к списку >>
Нарын областы - 5-6 класс Перейти к списку >>
Нарын областы - 7-8 класс Перейти к списку >>

Баткен областы - 3-4 класс Перейти к списку >>
Баткен областы - 5-6 класс Перейти к списку >>
Баткен областы - 7-8 класс Перейти к списку >>

Талас областы - 3-4 класс Перейти к списку >>
Талас областы - 5-6 класс Перейти к списку >>
Талас областы - 7-8 класс Перейти к списку >>

Последние 20 участников:

# Катышуучунун ФАА Областы, Аймагы, Шаары Мектеби, классы
1Сакыева АкмаралОш областы, Ноокат району, Беш-БурканБеш-Буркан о.м., 8
2Урматбеков Жанэр УлановичЧуйская Область, , г.БишкекШг 24, 6
3Кудайбергенова Нуркыз КанатбековнаИссык-кульская Область, , 11, 5
4Массанова Сания ПаншаровнаЧуйская Область, Чуйский район, Бишкек ШГ 24, 6
5Кудайбергенова Тинатин Нурлановна Чуйская Область, , г.Бишкек24, 6
6Касеинова Жансулуу АсылбековнаИссык-кульская Область, , Каракол11, 5
7Ханаженко Назарий СтаниславовичЧуйская Область, , г.Бишкек24, 3
8Бабаев Тигран УсмонжоновичБаткенская Область, , 2, 3
9Абдимиталипов Алымбек АБаткен областы, Баткен району, СогментЭ.Эркебаев мектеби, 6
10Абдырахманова Альфия ТимуровнаЧуйская Область, , г.Бишкек24, 3
11Смагина Варвара НиколаевнаЧуйская Область, , г.Бишкек24, 3
12МИЗАМОВ АЙБАЛА КАНАТБЕКОВИЧОш областы, Чоӊ-Алай району, Дароот-КоргонА.Саит 72, 6
13Исабеков Алманбет БакытовичЧуйская Область, , г.БишкекОК "Маариф", 6
14Жамалидинов Атай ЖамалидиновичОш областы, Чоӊ-Алай району, Дароот-КоргонАлайчы уулу Саит, 5
15Махмутбекова Аида ТемирлановнаБаткен областы, Баткен району, БужумБудун гимназия-мектеби, 6
16Суюнчев Алихан СафарбековичЧуйская Область, , г.Бишкек24, 3
17Жердев Леонид АрсеньевичЧуйская Область, , г.Бишкек"Приоритет", 4
18Асанова Бермет Азаматовна Иссык-кульская Область, Иссык-кульский район, Караколшк. гимназия №11, 5
19Кутмаметов Азирет МирлановичЖалал-Абад областы, Тогуз-Торо району, КазарманМакмал N1, 3
20Акматжаноа Өмүрбек Жалал-Абад областы, Ала-Бука району, Совет -Сай 21Совет, 5
БАЙЛАНЫШ
Телефондор : + 996 312 315847
                    + 996 312 315874
Email: olimp@rdita.kg

БИЗ СОЦТАРМАКТАРДА
  Facebook
  Instagram


"Алтын Түйүн" БУИТА. RDITA.KG
Бардык укуктар сакталган. 2014-2022