Кыргызстан
КЫРГЫЗ РЕСПУБЛИКАСЫНЫН БИЛИМ БЕРҮҮ ЖАНА ИЛИМ МИНИСТРЛИГИ
РМО
РЕСПУБЛИКАЛЫК МАТЕМАТИКАЛЫК ОЛИМПИАДА
Алтын Туйун
БАЛДАРДЫН УЛУТТУК
ИНЖЕНЕРДИК-ТЕХНИКАЛЫК АКАДЕМИЯСЫ

Участники (Ысык-Көл областы, 3-4 класс):

# Катышуучунун ФАА Областы, Аймагы, Шаары Мектеби, классы Дата
1Кубанычбекова Гулназик Ринатовна Иссык-кульская Область, Ак-суйский район, Село Челпек М. Рахимова , 327 Февраля 2024 г.
2Тойгонбаева Адеми РуслановнаЫсык-Көл областы, Ак-Суу району, Нововознесеновка, 427 Февраля 2024 г.
3Максатов Алинур максатович Ысык-Көл областы, Ак-Суу району, Челпек М, Рахимова , 327 Февраля 2024 г.
4Джумабеков Алихан АзаматовичЫсык-Көл областы, Ак-Суу району, ЧелпекМагрифа Рахимова, 327 Февраля 2024 г.
5Жайлобеков Альмир БактыбековичЫсык-Көл областы, Ак-Суу району, Челпек айылыМ. Рахимова мектеби, 327 Февраля 2024 г.
6Эриндисова Тунук АзаматовнаЫсык-Көл областы, Ак-Суу району, Боз-УчукМамыркул Чокуев, 327 Февраля 2024 г.
7Нигманова Валида ЭрмековнаИссык-кульская Область, Ак-суйский район, ЧелпекСОШ им. М.Рахимова, 327 Февраля 2024 г.
8Эрнестова Нуржанат ЭрнестовнаИссык-кульская Область, Ак-суйский район, НововознесеновкаМуса Жусупова, 427 Февраля 2024 г.
9Бексыргаева Жанара Ысык-Көл областы, Ак-Суу району, Боз-УчукМамыркул Чокуев , 327 Февраля 2024 г.
10Сыртбаев Эмир ЫрысбековичЫсык-Көл областы, Ак-Суу району, Энчилеш айылыМамыркул Чөкүев, 327 Февраля 2024 г.
11Каныбекова Мырзайым СыртбаевнаЫсык-Көл областы, Ак-Суу району, Орлиное В.И.Омельченко, 327 Февраля 2024 г.
12Жаныбекова Айнура Ысык-Көл областы, Ак-Суу району, Отуз уул Ж Асаналиев , 427 Февраля 2024 г.
13Исаев Ысык-Көл областы, Ак-Суу району, Отуз уул Ж Асаналиев , 427 Февраля 2024 г.
14Исаева Ысык-Көл областы, Ак-Суу району, Отуз уулЖумаш Асаналиев, 327 Февраля 2024 г.
15Маликова Жылдыз АзаматовнаЫсык-Көл областы, Ак-Суу району, М.Чөкүев атындагы Боз-Учук орто мектеби , 327 Февраля 2024 г.
16Орузбаев Сайфулла НурлановичИссык-кульская Область, Ак-суйский район, Село Ново-ВознесеновкаИмени Муса Жусупова, 426 Февраля 2024 г.
17Асылбекова АйгеримЫсык-Көл областы, Ак-Суу району, Челпек айылыМ.Рахимова, 326 Февраля 2024 г.
18Абдулаев Жунус ЭлдаровичИссык-кульская Область, Ак-суйский район, ЧельпекМ.Рахимова, 426 Февраля 2024 г.
19Жумалиев Ариет БактыбековичЫсык-Көл областы, Ак-Суу району, Орлиноесш.им В.И.Омелченко, 426 Февраля 2024 г.
20Ишенбаева Ширин Ысык-Көл областы, Ак-Суу району, Боз учук М Чокуев , 326 Февраля 2024 г.
21Ишенбекова Айсулуу Акжоловна Ысык-Көл областы, Ак-Суу району, Керегеташ Ж.Алышпаев, 426 Февраля 2024 г.
22Абдышова Мырзайым ШералиевнаЫсык-Көл областы, Ак-Суу району, Боз-Учук М.Чокуев , 326 Февраля 2024 г.
23Ишенбаева ШиринЫсык-Көл областы, Ак-Суу району, Боз учук М Чокуев , 326 Февраля 2024 г.
24Стамова Алина ЖанатовнаЫсык-Көл областы, Ак-Суу району, Каракол Пристань Пржевальск№7. Карач Аке, 425 Февраля 2024 г.
25Султанбекова Акманай АлтынбековнаЫсык-Көл областы, Ак-Суу району, Пристань Пржевальск Карач-Аке 7мектеп, 325 Февраля 2024 г.
26Askarov Musa Askarov ErlanЫсык-Көл областы, Тоӊ району, Торт-КулBolot Mambetov, 325 Февраля 2024 г.
27Сатындиев Ислам УлукбековичИссык-кульская Область, Иссык-кульский район, Балыкчы4, 325 Февраля 2024 г.
БАЙЛАНЫШ
Телефондор : + 996 312 315847
                    + 996 312 315874
Email: olimp@rdita.kg

БИЗ СОЦТАРМАКТАРДА
  Facebook
  Instagram


"Алтын Түйүн" БУИТА. RDITA.KG
Бардык укуктар сакталган. 2014-2024