Кыргызстан
КЫРГЫЗ РЕСПУБЛИКАСЫНЫН БИЛИМ БЕРҮҮ ЖАНА ИЛИМ МИНИСТРЛИГИ
РМО
РЕСПУБЛИКАЛЫК МАТЕМАТИКАЛЫК ОЛИМПИАДА
Алтын Туйун
БАЛДАРДЫН УЛУТТУК
ИНЖЕНЕРДИК-ТЕХНИКАЛЫК АКАДЕМИЯСЫ

Участники (Баткен областы, 3-4 класс):

# Катышуучунун ФАА Областы, Аймагы, Шаары Мектеби, классы Дата
1Ысмайылова БубусумараБаткен областы, Баткен району, Бужум айылы Ш.Токсонов, 327 Февраля 2024 г.
2Мамасыдыкова фатима шергазиевна Баткен областы, Баткен району, Баткен шаары бужум айылы Шарами токсинов 3, 427 Февраля 2024 г.
3Мамасыдыкова Фатима ШергазиевнаБаткен областы, Баткен району, Баткен району бужум , 327 Февраля 2024 г.
4Алибаева Медина БакытбековнаБаткен областы, Баткен району, Бужум айылыШарап Токсонов, 426 Февраля 2024 г.
5Орозалиева Ясмина ЭрмековнаБаткен областы, , 9-мектеп гимназия, 426 Февраля 2024 г.
6Мртазаев АрсенБаткен областы, , Н. Кулматов,9мектеп-гимназиясы, 426 Февраля 2024 г.
7Ташматов Диёрбек ШухратжоновичБаткен областы, , Кызыл-КыяСш#1 им.Д.М.Карбышева 3, 426 Февраля 2024 г.
8Калмурзаев Астибилал АлимбековичБаткен областы, Баткен району, Бужум айылыШарап Токсонов а.о.м, 326 Февраля 2024 г.
9Токтосунова Сохиба АсилжонБаткен областы, Кадамжай району, Кызыл-КыяN1, 326 Февраля 2024 г.
10Киргизбаев Нурэл МирланбековичБаткен областы, , Сш.#1 Д.М.Карбышева, 426 Февраля 2024 г.
11Калматова Хадича Курсанбековна Баткенская Область, , Кызыл-Кия 1, 326 Февраля 2024 г.
12Пазылов Элбек Каныбекович Баткен областы, Кадамжай району, Кызыл-Кия #1 Дмитрий Михайлович Карбышев, 326 Февраля 2024 г.
13Маликова Сайкал Жолболдуевна Баткен областы, Баткен району, Бужун айылыШарап Токсонов, 426 Февраля 2024 г.
14Убайдуллаев Халимжон РахимжановичБаткен областы, Кадамжай району, Кизил кия#1 мектеп , 326 Февраля 2024 г.
15Мажитова.Салтанат.КенжебайБаткен областы, Баткен району, Баткен Шарап Токсонов, 426 Февраля 2024 г.
16Юсупов Абдукалык ТынычбековичБаткенская Область, Кадамжайский район, Кызыл кияД.М.Карбышев /1 3-класс, 325 Февраля 2024 г.
17Толкунов Абан АлтынбековичБаткен областы, , Кызыл-Кыя1 Д.М.Карбышева, 325 Февраля 2024 г.
18Мухаматнабиева Нурзада АбдулазизовнаБаткенская Область, , Кызыл-КыяШкола #1 им Д. М. Карбышева , 425 Февраля 2024 г.
19Адхамжонова Сабрина Илхамжоновна Баткен областы, , СШ #1 имени Д.М. Карбышева , 425 Февраля 2024 г.
20Нишанбаева Нурайым НуралиевнаБаткенская Область, Кадамжайский район, Кызыл-Кыя1, 425 Февраля 2024 г.
21Зулпукаров Нурислам АбдуллаевичБаткен областы, , Кызыл -КияСш #1 им.Карбышева, 325 Февраля 2024 г.
22Аскаралиева Самира ДамирбековнаБаткенская Область, Баткенский район, Кызыл-кия1, 324 Февраля 2024 г.
23Сапаралиев Тимурлан АлтынбековичБаткен областы, Кадамжай району, Кызыл кыя1 Д.М.Карбышев , 324 Февраля 2024 г.
24Абдурасулов Нурсултан АмирбековичБаткен областы, Кадамжай району, Кызыл КыяСш.Д.М.Карбышева 1, 324 Февраля 2024 г.
25Курбанов Исабек МуратовичБаткенская Область, , 1️⃣, 324 Февраля 2024 г.
26Ниязбекова Кутбия АнафияевнаБаткен областы, , Кызыл Кыя№1, 324 Февраля 2024 г.
27Раимкулов Атай СамидиновичБаткенская Область, , Кызылкия 1, 324 Февраля 2024 г.
28Эркежанов Абдулрахмон ДильшодовичБаткен областы, , Карбышев Д. М, 324 Февраля 2024 г.
29Абдрахманов Мухаммед ЖумабаевичБаткен областы, , 1 Дмитрий Михайлович Карбышев , 324 Февраля 2024 г.
30Акимова Тахмина СалкынбековнаБаткен областы, Кадамжай району, Кызыл-Кыя№1 орто Д. М. Карбышев, 324 Февраля 2024 г.
31Утанов Демир ДанияровичБаткенская Область, , Кызыл-Кия1, 324 Февраля 2024 г.
32Жумагулова Мадина БакытбековнаБаткен областы, Лейлек району, Сүлүктү 9 мектеп Гимназия кушматов, 424 Февраля 2024 г.
33Шератов Нурмухаммед НурбековичБаткен областы, , 1, 324 Февраля 2024 г.
34Раимжанов Адыл РавшанжоновияБаткенская Область, Кадамжайский район, Кызыл Кия 1, 324 Февраля 2024 г.
35Джолдошева Асия КенжебековнаБаткен областы, Лейлек району, СулуктуН.Кушматов 9-гимназия, 424 Февраля 2024 г.
36Саматова Асия Максатбековна Баткенская Область, Баткенский район, Село: БужумСр.школа имени Шарапа Токсонова, 424 Февраля 2024 г.
37Олимова Шахло ОрифовнаБаткенская Область, Кадамжайский район, Кызыл-кия #1, 323 Февраля 2024 г.
38Аманов Умар ЖаныбаевичБаткенская Область, Баткенский район, Кызыл Кыя1, 323 Февраля 2024 г.
39Абдугафарова АлияБаткен областы, Баткен району, Сулукту шаарыНомер:9мектеп Н. Кушматов, 423 Февраля 2024 г.
40Мухаметова Ляйсан ШамильевнаБаткенская Область, Баткенский район, Кызыл-КыяСш 1, 323 Февраля 2024 г.
41Галбаева Алия Арзыкуловна Баткен областы, Баткен району, Сулукту шаары9, 423 Февраля 2024 г.
42Номанова Алия абдужапаровнаБаткен областы, Лейлек району, Сүлүктү шаарыКушматов √9, 423 Февраля 2024 г.
43Хошимов Фирдавсбек ОйбековичБаткенская Область, , Город Кызыл кия сш:1им.Д.М.Карбышева, 323 Февраля 2024 г.
44Абдугафарова АлияБаткен областы, Баткен району, Сулукту шаары9:Н.Кушматов 4-класс, 323 Февраля 2024 г.
45Мамытов Алибай Айипович13Баткен областы, Баткен району, Шарап Токсонов 30773640710, 322 Февраля 2024 г.
46Ботобаева Алия Канатбековна Баткенская Область, Баткенский район, Город Кызыл-Кия1, 422 Февраля 2024 г.
47Орозалиева Айша АзамжоновнаБаткен областы, Баткен району, Кызыл кыя шаарыШкола 1 имени Д. М. Карбышева , 422 Февраля 2024 г.
БАЙЛАНЫШ
Телефондор : + 996 312 315847
                    + 996 312 315874
Email: olimp@rdita.kg

БИЗ СОЦТАРМАКТАРДА
  Facebook
  Instagram


"Алтын Түйүн" БУИТА. RDITA.KG
Бардык укуктар сакталган. 2014-2024